Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Romlott már el Ufesa kávéfőzőt...

Romlott már el Ufesa kávéfőzőtök? Mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés

A miénk pár hónapos, még garanciális. A kikapcsolás után még hosszú percekig csöpögteti a vizet. A szerviz megcsinálja ugyan, de 1-2 hétig ott van náluk a gép.

[link]


2010. máj. 3. 17:10
 1/2 anonim válasza:
Az enyém is ez a márka, de nagyon "gagyi verzió" ehhez képest. Nekem meg pont fordított problémám van bizonyos időközönként: lassan vagy alig főzi le a kávét. ilyenkor átfőzöm 1szer ecetes vízzel, és aztán meg öblítés gyanánt 3szor simán üresen. Esetleg próbáld ki. Nem mondom hogy megjavul, de ártani nem ártasz vele, mert az ecet tisztítja.
2010. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy zavarlak, de most szántam rá magam egy Ufesa 7141-es, ugyanilyen Duetto Creme rendszerű kávéfőző vásárlására. Érdeklődni szeretnék, hogy így közel 4 év után mi a tapasztalatod vele, mennyire vált be, mire kell vigyázni ill. van-e megfelelő szervíz háttere? A rendelést már leadtam az eBoltnál, szerdára ígérték a szállítást, de addig bármikor le lehet mondani. Köszönöm!
2014. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!