Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol lehet úgy venni hűtőt...

Hol lehet úgy venni hűtőt (Budapesten), ahol jobbos helyett lehet balost rendelni, vagy legalább nincs átszerelési költsége az ajtónak?

Figyelt kérdés
Nem akarok extra szervízköltséget fizetni csak azért, hogy átszereljenek nekem egy ajtót és nem tartom korrektnek, hogy általában csak egy oldalas kivitelben kapható az összes gyártó hűtője.

2017. jan. 21. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hűtők nyitási iránya megfordítható. Nincs egy minimális kézügyességgel rendelkező férfi a közelben? A használatiban általában (képekkel illusztrálva) részletesen le van írva, hogyan kell...
2017. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy kell az egyszerűbb hűtőket átszerelni, de a bonyolultabb hűtőknél, ahol kijelző van az ajtón, sajnos garanciavesztéssel jár a művelet.
2017. jan. 21. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhattam, hogy ilyenről van szó.

A boltokban vagy a márkaszervizekben nem tudnak értelmes választ adni a kérdésedre? Léteznie kellene valamilyen ingyenes (garanciális) megoldásnak. Nehogy már drágább legyen, mert másik irányba nyílik az ajtaja!

2017. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy a bolt rendeljen ellenkező nyitásút. Ha létezik olyan abban a márkában, ingyen és bérmentve meg tudják rendelni.

Csak hát a lustaság...(mindent a vevőért!...Szakembereink segítenek!...stb.)

2017. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ma 2 ismertebb helyen is utána kérdeztem, de mindkét helyen van átszerelési költség a kijelzős modelleknél. Rendelni másik oldalast nem tudnak/fognak.


Sajnos úgy néz ki, hogy a nem megszokott oldalas csak azért kerül 15-20 ezerrel többe, mert másik oldalas. Ebben sajnos nem sok racionalitást látok.

2017. jan. 22. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! "Azt veszed amit mi akarunk, mert azt hogy Neked mi kell, mi döntjük el."

Sajnálom, hogy nincs megoldás a problémádra...

2017. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tipikus ingyenélő.

Nehogy már ő fizessen azért ami neki kell ...

2018. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor megfordítom a hűtőt,,a teteje lesz az alja,,és akkor csak a talpakat kell átszerelni,,meg benne a tároló rácsokat..
2018. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7-es


ez mióta ingyenélés?

képzeld, jobb és balkormányos autókat is gyártanak és az emberek egy részének pedig másik oldalról kell, hogy a hűtőajtó nyíljon...

2018. ápr. 27. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:

"jobb és balkormányos autókat is gyártanak "

Ja, mert teljes országokban használnak jobb kormányost.

De melyik országban kötelező hogy ellentétesen nyíljon a hűtőajtó?

2018. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!