Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen olajjal kenjem be az...

Milyen olajjal kenjem be az elektoromos borotvámat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szilikonolajjal, annak hiányában varrógépolajjal vagy műszerolajjal.
2017. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szilikonnal nem, az nem kenő- hanem csillapító olaj.

Vannak spéci borotvatisztító löttyök. A Braun is gyárt ilyet. Többnyire isopropyl alkoholból (hogy leoldja a faggyút a szitáról és a késekről) és valami biológiai úton lebomló szagtalan szintetikus olajból áll (kenés végett) az olaj csak pár százaléka a folyadéknak. A csak tiszta alkohol használata nagyon hamar elkoptatja a szitát.

2017. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mr négy éve műszerolajjal kenem a Philips borotvámat, és tökéletesen működik.
2017. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Korábban is próbáltam volna rákeresni, mert nem találtam.
2017. febr. 16. 19:44
 5/7 anonim válasza:
nekem 8 éve megvan sosem kentem semmivel. Nem is jutott szembe, hogy be kellene, csak az hogy fertőtleníteni kell! Mit kensz be rajta? Hogyan kell, írd le részletesebben köszi-
2017. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5.ösnek! a forgókéses borotváknál előnyös a kenés a csapoknál, amelyen forognak.
2017. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
forgókéses, 3 kés van benne. tehát ahol a kések meg vannak hajtva oda kell felvinni egy kis olajat?
2017. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!