Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mikró a jobb? A tekerős...

Melyik mikró a jobb? A tekerős vagy a nyomkodós (gombos, érintős)?

Figyelt kérdés

Te melyik mellé teszed le a voksod? Miért?

(Kéretik nem pontozgatni ész nélkül, ez nem olyan kérdés, amiben létezik rossz meg jó válasz!!)



2017. ápr. 3. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:

A tekerős kényelmesebb szerintem, az csak egy mozdulat.

Ha már nyomkodós, akkor viszont inkább gombos legyen, az érintős cuccoktól herótom van.

2017. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Digitálisat szeretem, de van mikor azokon is van tekerő. A sima tekerőst, amivel "felhúzod az órát" nem bírom.
2017. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nyomkodós jobban néz ki, viszont nekem mindig is valahogy tekerős volt, mert ugyyanazt tudja, DE csak egyet csippan, mikor levált, míg a gombos 3-5 jelzést is kiad!
2017. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az olyan tekerőseket, amiket fel kell húzni, mint egy órát, aztán lejár, azokat nem szeretem. A digitális tekerőseket szeretem nagyon, mert kényelmes, de azok nálam egy idő után kikoptak, mint a rádió potmétere is, és nehéz velük pontosan belállítani az időt. Szóval hosszútávon én a gombosra szavazok.
2017. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem digitális van, tekerővel és gombbal is beállítható, de a gombot használom. Egy gombnyomásra hozzáad +30 másodpercet. Egy bögre tea egy gombnyomás. Virsli 2 gombnyomás. Két fagyott zsömle 3 nyomás, tányér leves 4 nyomás. Mikor megnyomtam, vár 3 másodpercet és elindul.

Természetesen vannak egyéb állítható dogok, a tekerő pedig 10 másodperces intervallumot állít, de ritka hogy használom.

2017. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

Pedig úgy szoktak pontozni (érzelmek alapján). Épp ezért a pontozgatásoknak igazán nincs sok jelentősége.


A tekerős/óramű felhúzós a legoptimálisabb és legegyszerűbb szerintem. Pontosan annyit tud amennyi kell. Egyetlen mozdulattal beállítod és bekapcsolod. Véletlenül se tudod 1 perc helyett 10-re állítani.

Nincs rajta digitális óra ami soha nem a valós időt mutatja mert mindig elfelejti azt és lusta mindenki újra és újra beállítani, stb.

2017. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, mint az ötösnek. Én azt a típust szeretem. Ami tekerős és lejár, egyet csörren, azt nem annyira.
2017. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótok válaszát. Jöhetnek még!
2017. ápr. 7. 02:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Idős szülők miatt esélytelen bármi mást használni, mint a tekerős-óraművest.
2017. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!