Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AWT 2084-es típusszámú Whirpoo...

AWT 2084-es típusszámú Whirpool felültöltős mosógéphez kellene a használatinak az a része, ami a programokat taglalja. Szkennelve vagy fotózva felrakná valaki?

Figyelt kérdés

és igen, a Whirlpool honlapján jártam, a használati fent van, persze a programtábla nincs :S


Köszönöm


2010. jún. 8. 09:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
2010. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
2010. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
az okos emberek végigolvassák...mondom a használati megvan, csak a csatolt lap nincs, a programokkal
2010. jún. 8. 09:57
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
persze, "szkennelve, fotózva" ki ne mossak helyetted
2010. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nyugodtan, de légy szíves, ha szerinted fent van a világhálón az említett dokumentum akkor linkeld már be, mert baromira nem találom, pedig már a service manual is megvan


amúgy látszik, hogy pasi vagy, mert ha nő lennél tudnád, hogy ez egy kép egy táblázattal, azt meg viccesen írod ide le ;)

2010. jún. 8. 10:06
 6/21 anonim válasza:
2010. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Na ez a link nem sikerült.


Írd be a termékkódot és a szürke megnyitásra kattints (a zölt mellett van még egy megnyitás), ott van amit keresel!

2010. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
22:31 kösz, de nem vagyok teljesen debil, mint írtam ezt megtaláltam ;) programtábla kellene...ez egy karton sajtfecni, amin a gombok rajzai vannak + hogy melyik program mire ajánlott + mennyi ideig tartanak a szakaszai....a gombok nagy részével, azért tisztában vagyok, de az idők azért jól jönnének...
2010. jún. 10. 22:35
 9/21 anonim válasza:

Láttál már ilyet?

Nem ismerem ezt a fajta mosógépet, de manapság már a ruha mennyiségét is "méri" a mosógép, ami a mosási időt befolyásolja. A mi mosógépünk mellé sem volt ilyen (2 hónapja vettük), én is kerestem, hogy mennyi idő alatt mossa végig a programokat, de nem találtam, csak olyat, amit megtaláltam neked is.

2010. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
láttam, az előző mosógéphez is kaptam az is majdnem ugyanilyen volt, sajna már nincs meg, mert a páromnak sikerült kimosnia anno...a gép hét éves, nincs rajta semmi digitális, kaptuk, mert az ismerős vett másikat...
2010. jún. 10. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!