Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » FBS ragasztó, nem lesz gond?

FBS ragasztó, nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy automata mosógép felújításánál, vékonyan bekentem FBS ragasztóval a mosóüst lefolyó-pereméhez csatlakozó gumicső belső peremét a jobb vízzárás érdekében. Az üst anyaga műanyag (Durapropilén) A bilincset természetesen jól meghúztam, átnéztem többször is, majd a tesztmosás (95 C-fokon) lement gond nélkül. Valahol viszont azt olvastam, sajnos már a ragsztás után:( hogy a szilikon pl. FBS ragasztó miatt lecsúszhat a gumicső a műanyag csőcsonkról:( Ez miatt aggódom, nem szeretném eláztatni a lakást. Eddig a gép nem folyik, minden oké, szerintetek később nem lesz gond? Pl. a centrifugálás vibrációja nem fogja lerázni a csövet? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Üdvözlettel: Gergő

#FBS ragasztó #szilkon ragasztó #mosógépszerelés
2019. jan. 25. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szigetelő szalaggal párszor körbehúzod és annyi, nem fog szétjönni.
2019. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megcsináltam, ment a zöld kéz! Üdv: Gergő
2019. jan. 26. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:

"a szilikon pl. FBS ragasztó miatt lecsúszhat a gumicső a műanyag csőcsonkról"


Szerintem csak olyan buta ember állíthat ilyet, aki azt képzeli, hogy szilikon egyenlő a szilikonolajjal.

Nem, szilikonszármazék sokféle létezik, az FBS például szilikongumit képez, miután a levegő nedvességtartalmának hatására térhálósodik.

Érts: gumi.

Ki az az idióta, aki szerint a gumi csúszik?

Főleg, hogy itt még ragasztóként is fokozza a kötést.


Ezért is utálom egyébként, amikor fórumokon simán szilikonnak neveznek olyan tárgyakat, ami konkrétan szilikongumi.

Ezt szilikonnak nevezni butaság.

2019. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3 (utolsónak) üzenem, hogy a neten írkálnak erről mindenfélét, össze-vissza. Azért kérdeztem meg itt, elvileg ez a fórum erre van. Az idiótaság, butaság az lenne, ha nem több szemszögből közelítenék meg egy kérdést. Kérdezni nem szégyen, pont az idióták sajátossága az, hogy kérdezni sem tudnak, valamit az idiótaság ismérve a modortalan, alpári személyeskedés, ami pl. itt is megy, de az egész interneten, kb. 8-10 éve kezdődött ez a szitu, hogy az emberek úgy beszélnek egymással mintha a tehén seggéből rángatták volna ki egymást. Kölcsönös tisztelet, ez az ami mára nagyon kikopott a "csodálatos" fiatal nemzedékből. Tisztelet a kevés kivételnek! Ennyi a történet.
2019. jan. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!