Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt mobil vásárlás?...

Használt mobil vásárlás? Megéri? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
sony ericcson xperia x10-est szeretnék venni de nagyon drága ezért lehet h használtat vennék...
2010. júl. 11. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes boltban veszed akkor oké,mert ott adnak a használtra is garanciát.Mi is használt Samsungot vettünk,6 hó jótállással és nem bántuk meg.
2010. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megéri, csak arra nagyon figyelj hogy hol kitől és milyet veszel. Lehetőleg ne GSM boltban vegyél, mert azok csak lehúznak, inkább keress neten, de csak óvatósan mert sok a csaló. Lehetőleg személyesen vedd át, és olyat vegyél amire van gari, meg full tartozékos, dobozos és szép állapotú. Lehet találni ilyet és jóval olcsóbban kijössz mint egy újjal. Nézz körül mondjuk Hardverapró-n ott a nem friss reggel rendelkezők ált. megbízhatók.
2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megéri! Én eddig minden telefonomat használtan vettem.

Sokkal olcsóbban kijössz, nem kapsz szívbajt az első karcolástól rajta... Na meg amit már használtan adnak el, az azért egy jól összerakott mobil, ha több tulajdonosig eljut!

2010. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Egyszer vettem használt mobilt, abból megtanultam, hogy csak újat érdemes venni. Mégha kicsit rosszabbat is tudok venni annyi pénzből újonnan.
2010. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. csak az a baj, hogy nemtalálok hazsnált xperiat x2-est neten :S

nemtudtok ajánlani valamit?

2010. júl. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!