Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs valami olyan weblap...

Nincs valami olyan weblap ahol a gyártól tudnék samsung telefonokat venni? Vagy nagykeri áron?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:18
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Ha a samsung boltba veszed, drágább, mint máshol. Hogy nagykerbe vásárolj, ahhoz meg kell egy cég,aminek a nevére tudsz vásárolni. Nézd meg a www.gsmline.hu oldalt.
2010. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vállalkozó vok, tehát van cégem, csak az teljesen mással foglalkozik, semmi köze nincs a mobilokhoz.Amúgy mennyibe kerül nagykeri áron pl. egy Omnia II?Vagy egy N97?
2010. júl. 12. 13:28
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Igazából nem tudom, mert én számtchben vagyok otthon nagykerbe. Meg telefon nagykerről még nem is hallottam őszintén megmondva. De meg kell nézni, hogy melyik nagyker árulja. De pl Samsung boltba drágábban veszel sokmindent, mint máshol. Ahhoz képest, hogy a saját termékét adja el, és nem másét.
2010. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!