Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Xiaomi telefonom egyre...

Új Xiaomi telefonom egyre furcsábban viselkedik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem egy Xiaomi Redmi 6-ot. Eleinte nagyon elégedett voltam vele, de időnként frissít a rendszer, és azt vettem észre, hogy minden egyes frissítés után valamilyen hibát produkál.

Csak ilyen kisebb dolgokról van szó, de akkor sem értem. Pl. elfelejti, milyen háttérképet állítottam be, és visszarakja defaultra. Vagy, folyton vacakol a Messenger app: mindig újra kell indítani, illetve a Stories láthatóságát már nem engedi, hogy szabályozzam. A browser app elfelejti, mely oldalakat rögzítettem a kezdőképernyőn/kedvencekben. Vacakol a wifi, nehezen kapcsolódik.

Tudom ezek apróságok, de úgy látom, mintha minden egyes rendszer update-kor hülyébb lenne a telefonom, és nem is áll helyre.

Abszolút nem értek a telefonokhoz, de szerintem nem a Xiaomi-val van baj, hanem inkább az androiddal??? Tudnátok segíteni?



2019. okt. 11. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A MIUI-t gyakran frissítik, előfordulhatnak hibák.
2019. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!