Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » P8 Lite első kamerája miért...

P8 Lite első kamerája miért kattog?

Figyelt kérdés
Huawei P8Lite telefonom első kamerája kattogó hangot ad ki, amint belépek a Chrome, Messenger, Viber, stb. alkalmazásokba. Olyan mint amikor a kamera alkalmazásban átváltok az első kamerára. Miért lehet?

#Huawei #kattog #kamera kattog #huawei p8 lite kamera
2019. dec. 8. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert huawei. Vagyis kínai vacok. Ebből is látszik mennyire hanyagok a telefon összeszerelésében. Iphonet kell venni, azokat nem a kínaiak rakják össze, hanem az angolok. Azok ügyelnek az ilyesmire is. :)
2019. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fokuszál, annak van ilyen pici kattogó hangja. Volt olyan telefonom, amelynél a hátsó kamerának a hangja simán belehallatszott a videóba fokuszálásnál.
2019. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 Te vagy az "angoli vs kínai minőség"? Látom még mindig 46%on vagy, nem is véletlen.

Az iPhonet is a kínaiak szerelik össze, hogyha tudnál bármit is a piacról. De egy elvakult barom vagy, aki hülyeségeket terjeszt az interneten.

2019. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jut eszembe, a kérdésre nem válaszoltam.

Nekem is volt P8 liteom, de nem kattogott.

Mióta csinálja ezt? Lehet valami elektronikus, hardveres hiba lesz.

2019. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3# igen, én vagyok az angoli vs kínai minőség.


Lehet, hogy kínaiak rakják össze, de attól még angol cég és ellenőrzik is a munkákat.


46%-om van. És? A kategória toplistán a 4. Helyezett vagyok. :) gondolom te nem mondhatod el ugyanezt magadról.

2019. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mellészúrtál, a kategória toplistán 5. vagyok. :)

Amerikaiak ellenőrzik a telefont amúgy.

2019. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ó, most nézem, negyedik vagyok. ;)

Gondolom te lennél Sajtkirály. Veled már találkoztam, és csak szidtad a Huaweit, bár egy árva szót nem szóltál róla, hogy miért.


De én a kérdezővel foglalkozok inkább, feltéve hogy szeretne válaszolni.

2019. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Két ilyen készülék is van nálunk, mindkettőnél jelen van ez a probléma. Kb fél éve csinálja mindkettő.
2019. dec. 18. 08:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a késői válaszért :)
2019. dec. 18. 08:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hardveres hiba lesz. Ha nagyon zavaró, szervíz.
2019. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!