Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5C-t hol tudok még venni?

Iphone 5C-t hol tudok még venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom nem a legjobb és legújabb mobil, de most örülök, hogy erre összegyűjtöttem a pénzem és nekem nagyon tetszik ez a fajta iphone. Volt már a kezemben mikor egy gsm-s ajánlotta és megbántam, hogy nem azt vettem meg. Lehetőleg újonnan hol tudom megvásárolni? És ne ajánljatok más mobilt mert, ez a fajta lesz amit megfogok venni. Ilyet már csak gsm-ben tudok venni és csak használtan? 22l.

2020. febr. 10. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen. [link]

Nézz azok közül, amik 35ezerbe kerülnek. Mert ezeken van a legkevesebb hiba.

2020. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Értjük mi, hogy nagyon villantani akarsz az almával, bár csóró vagy hozzá hogy megengedd magadnak a korszerűt, de normális ember nem vesz meg egy 7 éve piacra dobott elavult telefont...
2020. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem villantani akarok vele, hanem eddig nagyon megvoltam elégedve az apple által, míg az androiddal mindig megbántam. Szomorú, hogy ha valaki iphonet akar venni egyből azt kell gondolni róla, hogy villogni akar. :(
2020. febr. 10. 19:19
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Más racionális magyarázat nincs arra hogy valaki egy 7 éve piacra dobottés 3 éve megszűnt terméktámogatású okostelefont akarjon megvenni...


Ha nem villantásból akarod megvenni, akkor max még az a lehetőség játszhat, hogy szimplán nagyon nagyon buta vagy.

2020. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem egyezik a véleményünk. Nekem eddig egy iphone 4s-em volt és tökeletesen működik és semmi baja, hiába ezer éves. Van akinek ez tetszik sok ismerősömnek van ilyen telefonja őket mégsem szidják pedig nem régen vették. Érdekes az első válaszoló nem szidott hanem segített míg mások lehordanak, csak mert megszeretnék venni egy telefont ami az én igényeimnek megfelelne. Nem érdekel., hogy ezer éves nem érdekel hogy nincs támogatás, erre sincs azt mégis működik ezerrel. Nem vagyok buta. Sajnálom ezt a mai világot, hogy aki egy régebbi iphonet szeretne venni azt egyből lehordják és butának titulálják. Tudjátok mit nem véleményeket kértem és ha csak lehordani akarsz azt köszönöm szépen nem kérem mert ugye tudjátok megváltoztatni a döntésemet. És most jöhetnek a hőbögők...:(
2020. febr. 10. 19:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Na most mindenki elkussolt...első válaszolónak mégegyszer köszi.
2020. febr. 10. 19:41
 7/14 Feketeruhasember ***** válasza:
Szerintem úgy érti hogy semmilyen racionális indok nincsen rá hogy egy ilyen régi készüléket vegyél.
2020. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges, mondjuk sokak szerint iszonyat lassú...Akkor melyik iphonet tudnám megvenni lehetőleg nem horrorisztikus áron? Android szóba nem jöhet- ők mindig cserben hagytak :(.
2020. febr. 10. 19:49
 9/14 Feketeruhasember ***** válasza:

Tudom hogy ezt most nem fogod segítségnek venni, de kíváncsi lennék, ugyan miben "hagytak cserben"?

Milyen problémád volt az androiddal? Könnyen lehet hogy user error.

2020. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eddig vagy 6 androidom volt pl huawei, alcatel, lg, samsung és mindegyiknél lefagytak az appok, lassan töltött, leállt a főmenü, ment özben dobtak ki a játékok, appok..és sorolhatnám nekem az android meg lett átkozva..viszont az iossal semmi gondom nem volt most is csak lecserélném mert meguntam az előzőt és kéne egy szép design, gyors és lehetőleg nem tablet méretű..:)
2020. febr. 10. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!