Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj ha úgy használom a telefon...

Baj ha úgy használom a telefonomat, hogy nincs már rá biztonsági frissítés?

Figyelt kérdés
Most vettem észre hogy a beállítások ám a biztonsági frissítéshez 2019. november 1. van írva, és egy kis felkiáltójel van mellette. Ha rámegyek hogy keressen frissítést nem talál. Lehet valami probléma abból ha így használom?

2020. márc. 26. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj
2020. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy idő után a banki alkalmazások már nem fognak működni, mert azok megkövetelnek egy bizonyos biztonsági szintet.

Egyéb baj nem adódhat belőle.

2020. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan telefon is gyulladt már ki, ami frissítve volt, ez esetben lehet, hogy robbanást fog kiváltani!
2020. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baj. Simán lehet használni régi, elavult verziót. (nem értek a kütyükhöz, de én biztos vagyok benne, hogy nem okoz gondot, ha egy régebbit használsz.)
2020. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!