Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak ingyenes, nyomtatható...

Vannak ingyenes, nyomtatható kiadványok Androidról, mindennapi telefonhasználatról?

Figyelt kérdés

Anyukámnak viszek a régi (már okos) Samsung helyett Huawei P40 lite készüléket, jó lenne mindenféle internetezős, app használós oktatást találni! Képekkel, hogy itt nyomja meg, ott az azt jelenti, természetesen magyarul.

Kinyomtatnám, hogy pl. meg tudja nézni a Viberen kapott képeket, de tudjon küldeni is, ha hirtelen nem tud valamit, elő tudja venni!

A Kilátás a világhálóra már megvan, de az nem Androidhoz való..

Tud valaki jó oktató anyagot Androidhoz?


2020. okt. 6. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont egy Google szolgáltatások és Play áruház nélküli telefont akarsz neki venni?

[link]

2020. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi #1es, hogy közbeszólok, de szerinted ha valaki nem tudja használni a telefont, csak alap dolgokra, akkor minek Google? Nem majd letölti a Call of Duty mobile-t, azt nyomja egész nap, vagy liveolni akar Facebookon.
2020. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár éve megjelent egy ilyen könyv, nem tudom, mennyire aktuális még, vagy mennyire használható, de azért sok dolog telefonfüggő. A legjobb a használati utasítás egyelőre.
2020. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyomtattam neki használatit és a netezős könyvet, aztán megmutogattam neki inkább én az alapokat. Reggel már arra keltem, hogy nyomkodja az új telót, csetel tesómmal, úgyhogy jól sült el! Google szolgáltatások nélkül is van fészbuk, gmail, opera böngésző így reklámmentes youtube. Megy neki a Viber, otp app, zooplus a cicatáphoz, aliexpress és van egy csomó másik app is... K.va jó fotókat csinál 1 klikkre, jó hangosan csörög, ha munka előtt csak öltözéskor tölti akkor is a 40w feltolja neki az akkut. Ez nem egy tégla darab, attól, hogy egy akkuzabáló háttérapp nincs rajta.. van élet a PubG-n túl is srácok! :D :D
2020. okt. 11. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Se GDrive, se Google naptár, se egyéb hasznos Google funkciók. Szóval tényleg alkalmas telefon, ha semmi komolyabb dologra nem akarja használni...
2020. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Drive-nak, a naptárnak és az összes Google cuccnak van legalább olyan jó alternatívája...
2021. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!