Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone shop oldalán már...

Vodafone shop oldalán már meglévő Go Mini/Go Next előfizetéshez bármilyen telefont választani lehet?

Figyelt kérdés
Nekem csak telefonra lenne szükség,ami most van már elég strapàlt, de a voda oldalán meg hiába vagyok bejelentkezve, mindenképp írja,hogy milyen tarifacsomaggal akarom megvenni, hiába van már előfizetéses kártyám náluk.
2020. nov. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

a telefont tarifacsomaggal tudod megrendelni. ha a tarifa olyan mint amilyened van most, akkor azzal rendeld

ha a tarifád már kifutott, akkor válassz másikat.

2020. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ha az "utolagos készülék vásárlásra" nyomok és kiválasztok egy telefont,ahhoz meg ugyan azt a tarifát ami nekem van jelenleg,akkor csak az az előfizetés lesz érvényes,nem pedig mindkettő?
2020. nov. 4. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg a meglévőt hosszabbítaná meg 24 hónapra, de nem igazán értem a dolgot mert ahogy látom nem meghosszabbítaná hanem újat regisztrálna, mert a sim kártyát is írja,hogy hozzá tartozik a rendeléshez...
2020. nov. 5. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!