Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet letiltani egy...

Hogyan lehet letiltani egy iphoneról a telefonszámos fizetést?

Figyelt kérdés

A fiamnak megengedtem egyszer hogy vásároljon valamit a telefonjáról egy Xboxos játékához de azóta túl lő a szabályokon.

Egyszer volt hogy 30 ezerrel több volt a telefonszámla a játéka miatt, akkor is le lett szídva, egy ideig játékmegvonás volt stb és utána nem is vásárolt tovább... Egy ideig.

Viszont most novemberben megint több mint 60000 forintot költött a játékára(!!!)


Előfizetéses telefonja van, 14 éves


Szeretném valahogy átirányítani hogy ha akar valamit vásárolni az az én telefonomról menjen, vagy csak akár letiltani az ő telefonjáról hogy ne tudjon fizetni


Egy Iphone 5-ös telefonja van


Köszönöm a válaszokat



2020. dec. 9. 09:23
 1/2 MancsWolf ***** válasza:
100%
Előfizetésen letiltod az emelt díjas hívás/sms és a mobil vásárlás lehetőséget. És nem adsz fiadnak hozzáférést Telekom/Telenor/Voda fiókhoz nehogy visszakapcsolja. Egyébként valami nem stimmel. Egyik szolgáltatónál sincs ekkora havi keret mobil vásárlásra. Esetleg emelt díjas sms dobhatja meg.
2020. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, vagy alkalmazásban, vagy ügyfélszolgálaton kikapcsoltatsz "emeltdíjas SMS", "emeltdíjas hívás", "mobilvásárlás" szolgáltatásokat az ügyintézővel.

Nem tudom, hogy ha családi fiókot hoznál létre és családi megosztásba vennéd a telefont, akkor mi változna, mert a fő telefon a hozzárendelt telefonok felett bizonyos felügyeletet gyakorolhat.

Ha gondolod, olvass utána az Apple családi megosztásnak. Én csak annyit tudok róla, hogy max 5 telefon vonható be, megvásárolt alkalmazások (amelyeknél ez van) a telefonok közt megoszthatóak. A felügyeletről nem tudok, hogy milyen felügyelet, mire vonatkozik stb.

Esetleg: beállításoknál a képernyőidő, korlátozásnál is körülnézhetsz, hátha van rá opció amivel tiltható.

2020. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!