Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor 10 forintos telefonok....

Telenor 10 forintos telefonok. Melyik a legjobb közülük? Érintőképernyős nem kapható. Vett valaki? Megosztanátok, hogy milyenek?

Figyelt kérdés
alábbi kritériumok: hangos, jó fényképező, pc-re usb kábellel kapcsolható
2010. aug. 12. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Mit vársz 10 forintért?

Én most veszek egy Sharkot.

2010. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érintőképernyős is van 10 Ft-ért: Lg Gs290 ami nagyon megéri

Ezenkívül csak a samsung shark-ot érdemes megvenni, az nem csak telefonálásra használható hanem elég nagy tudású készülék(ennek a legjobb a kamerája az összes közt).

Amúgy mindegyik csatlakoztatható usb-vel.

Összefoglalva:Vagy az Lg vagy a shark

2010. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LG GS290-et is lehet kapni.
2010. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem. 3 üzlet van a városban (megyeszékhely) és mindenhol azt mondják, hogy már kifogyott a készlet.


Tehát shark...olvastam a tesztjét eléggé lehúzták...de hát a többit is.

2010. aug. 12. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom Megyeszékhely merre van, de nincs valami nagyváros a közelben? Oda esetleg eltudnál menni :)
2010. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Rendeld meg neten a webshopban! Ingyen házhozszállítják!
2010. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

juj :D

Megyeszékhely nem városnév, hanem a megyének a székhelye, tehát elvileg a megye legnagyobb városa, így nagyobb városba már nem tudod küldeni...

2010. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én majd szombaton fogok venni (de nem biztos) LG GS290-et vagy Samsung Corby TXT-t!
2010. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!