Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a telefonomnak?...

Mi baja van a telefonomnak? Aksijával van gond? Lent.

Figyelt kérdés

Samsung s5230-am van. Kb 3 hete vettük (használt). És most rátettem a töltőre, és nem tölt, az első nap, mikor kaptam, akkor még töltött. Ma először furcsán töltött (nagyon gyorsan "mentem a vonalkák" . És mikor meg monzgattam, nem csinált semmit, ma többször próbálkoztam a töltéssel, denem érzékeli. 2 töltőm van hozzá, egyiket sem érzékeli. És a fülhallgatót is érzékeli (tudod rádiót hallgatni stb)

Mi lehet a gond???


2010. aug. 13. 01:06
 1/1 anonim válasza:
lehet rosszak a töltők.Van hozzá usb?Akkor rakd fel úgy a számítógépre elvileg ott tölteni-e kell.párom vett újan egy lg kp 500 telot és nem volt jó a töltő usb álltal töltöttük,aztán kicserélték a töltött az üzletben.szólj ott ahol vetted hogy hibás a készülék
2010. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!