Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől telik be a belső memória...

Mitől telik be a belső memória? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A5 mobilom van, belső memória 32 GB. Ebből, ami felett "uralmam" van, tehát törölhető, az max 4,5 GB, amiből 4 GB alkalmazás. A létező összes dolgot letöröltem már onnan, amire nincs szükségem, a maradék alkalmazást használom. Mégis folyton kiírja, h veszélyesen kevés a tárhely, de már nem tudok több mindent törölni... múlt héten felszabadítottam másfél giga helyet, mert letöröltem még alkalmazásokat, de többet nem akarok. Erre ma kiírta, hogy majdnem megtelt, 31,8 GB foglalt... de nem miattam.

Mit lehet ezzel kezdeni?? Már megőrülök tőle. Új telefont nem akarok, semmi baja amúgy.



2021. jan. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Reseteld meg.
2021. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyári beállítások alap helyzetbe állítása sokat segíthet rajta :D
2021. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
16%
Ilyen ez az Android.
2021. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csinálj egy Hard resetet, ki tudja, hogy mennyi szemét van azon már?

2021. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az appok mappáit is törölted?

Szóval nem csak simán a képeket, videókat, zenéket, dokumentumokat, hanem mást is?

2021. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reset lesz, méghozzá hard reset.
2021. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!