Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SMS-t kaptam a Revolut-tól,...

SMS-t kaptam a Revolut-tól, pedig nem csináltam semmit. Valaki visszaél a telefonszámommal?

Figyelt kérdés

"Thanks for joining Revolut, you can download the app here: [link]


Ez az SMS tartalma és a +36305555594 számról jött (Innen érkezett korábban több kétlépcsős azonosító kódom is már)


Gyakorlatilag semmit nem csináltam a telefonon, sem sehol, amikor az SMS megjött.

Revolut regisztrációm NINCS!

Ellenőrző/megerősítő kód nem jött a Revoluttól.


Valaki az én számommal próbált fiókot létrehozni, vagy mi történhetett?



2021. ápr. 25. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
valaki elírta a számát, és emiatt neked ment a megerősítő kód
2021. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy nem megerősítő kód jött, hanem megköszönték a regisztrációmat.
2021. ápr. 25. 18:11
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Valaki elgépelte a telefonszámát és a tiedet adta meg helyette, de az is lehet, hogy valamelyik ismerős megviccelt.

Egyébként a Revolut az egyik legtutibb dolog, ami egyetlen telefonról sem hiányozhat.

Regisztrálj és használd.

2021. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Írj a Revulutnak hogy nem te regisztráltál és töröljék a számodat és regisztráció és igen valaki vissza élhetett vele.
2021. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak az a "fura", hogy elvileg kapnom kellett volna telefonszám ellenőrző SMS-kódot, amit viszont nem kaptam.

Így aztán nem értem, hogyan tudtak az én számommal regelni.

Na mindegy, mindenesetre írok nekik, hogy mi van.

2021. ápr. 25. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

tényleg nem értetted meg, hogy a legtutibb dolog :)

a te bajod.

2021. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os.



Annyira tuti, hogy egy idegen úgy tudott regisztrálni az ÉN telefonszámommal, hogy NEM kérte a szám igazolását

(NEM küldött ellenőrzőkódot)

2021. ápr. 25. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Az véletlen se fordult meg a fejedben, hogy az illető másodjára már a saját telefonszámát adta meg, igaz?
2021. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem fog tudni fiókot csinálni így. Amúgy igen, a Revolut biztonságosabb, mint a nagy bankok, ezt már sikerült tapasztalnom, baromi jól kivan találva az egész.
2021. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Épp most jött nekem is egy hasonló SMS! +36 20 900 0840-es számról. Azt írták: Thanks for joining Revolut, you can download here : és egy link... Nem tudom miért, sosem hallottam még erről az egészről.
2021. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!