Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más is kapott furcsa sms-t,...

Más is kapott furcsa sms-t, hogy 850ft-os előfizetés aktiválva?

Figyelt kérdés

Telenornál vagyok, egyszer kaptam egy sms-t, hogy előfizetésem aktív a playwing-nél. De én nem fizettem elő, nem adtam meg a számom sehol, nem töltöttem le hónapok óta semmit a telóra. Hasonló üzenetet kapott más is ?

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták valszeg rákattintottam valahova, amit jóváhagytam. Na ezt nem tudom elképzelni.


2021. máj. 22. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én még soha nem kaptam ilyen üzenetet a Telenoros pályafutásom során.

2021. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Március 27.-én valaki szinten így járt az eddig feltett kérdéseket visszanézve.
2021. máj. 22. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kaptam :D
2021. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
És ment le a pénzedből? Nem lehet, hogy valaki tévesen a te számodat adta meg a sajátja helyett, így te kapod az sms-t?
2021. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem az ügyfélszolgálatost, h nem lehet h valaki az én számommal regisztrált? Szerinte nem lehetséges, mert ez adott mobilszámra indított előfizetés. De ahhoz h a szolgáltatást igénybe tudjam venni -a weboldal szerint ahol állitólag előfizettem- be kell ixelni az előfizetés négyzetet. Azért ezt akkor csak észrevettem volna ha ilyet csinálok.

A számlát következő hónap közepén kapom majd, akkor kiderül.

2021. máj. 22. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
nem pedig en is telenorral nyomom
2021. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

"Felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták valszeg rákattintottam valahova, amit jóváhagytam."

Ezt a Playwing-nél mondták? Mert a szolgáltatódnak nulla köze van a dologhoz.

2021. máj. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

"Más is kapott furcsa sms-t, hogy 850ft-os előfizetés aktiválva?"

Én olyat kaptam, hogy üljek át másik autóba. De még régebben. Nem ültem át, de nem lett belőle semmi.

2021. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ezt a Playwing-nél mondták? Mert a szolgáltatódnak nulla köze van a dologhoz."

nem, ezt a telenornál, mert a telenor is kuldott uzenetet h elofizettem a szolgáltatasra. Ekkor hivtam oket, beszeltem veluk, aztan letiltottam h hasonlo szolgaltatast a szamomra előfizetni ne lehessen a jovoben.

A playwingnel pedig felhivtam a szamot ami a webldalon volt, ott egy gép jelentkezett be és lemondtam a szolgaltatast.

2021. máj. 23. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:

nem tudom azóta valaki nézte e, de tömegesen írnak erről az emberek:

[link]

2021. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!