Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 Mini miért kerül...

Iphone 12 Mini miért kerül ennyibe?

Figyelt kérdés

Főleg ha a 256 bg-osat szeretném venni?

Félreértés ne essék, én régóta iphone tulajdonos vagyok igaz annó 2017-ig talán és még a régi 4s-5s mobilokkal sőt szeretnék is újat venni csak szeretném jobban látni a dolgokat.

Nekem az új generációs iphoneok kicsit drágák így még ismeretlen nekem miket is tudnak meg minden.

Olvasgattam és többször átnéztem már a funkcióit, tulajdonságait de itt is kérnék tájékoztatást :).

Nekem az újak közül egyedül a 12 mini tetszik főleg a mérete miatt is.

És ha már bőven van tárhely ezért is szeretném a legtöbbet kihozni belőle így a 256 gb-set venném mert nekem hamar beszokott telni a memória.

Bár gondolom a memória is tesz az árán meg maga az iphone mint márka, de azért drágának tartom így 300.000 forint fölött de mindenképp ezt az iphonet néztem ki és ragaszkodok hozzá.

Eddig olcsó telefonjaim voltak így biztos ég és föld lesz a váltás, eddig volt samsung galaxy, pocket neo, a20e, alcatel pixi, iphone 4s-5s így ezekhez képest mennyire lesz érezhető hogy új telefon, érezhető lesz az árán?

Meg ahogy láttam itt már nincs jack csatlakoztató így nehéz lesz megszokni hogy nincs? Milyen füles van helyette?

És ahogy látom egyszerre nem is lehet tölteni vagy zenét hallgatni?

Meg az eddigi iphonejaimon volt főgomb és nem teljes képernyősök ugye itt viszont nincs főgomb erre iphonenál mennyire lehet átszokni?

Aki esetleg birtokol ilyen mobilt írna róla véleményt hogy mennyire elégedett meg vele?

Bunkó stílusú válaszokat nem kérnék.



2021. júl. 6. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Én pár hónapja vettem új telefont, nem ilyet, de sokáig befutó volt a mérete miatt. Egyszerűen alig van ekkora a piacon, és már csak ezért elkérhetnek ennyi pénzt, ugye én nem vagyok szifonmániás, de majdnem megvettem.
2021. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Hát nézd ennyiért én már autót vennék, de Te tudod. Az emberi hülyeség határtalan. De mivel vannak hülyék, akik megfizetik, van rá kereslet, akad kínálat is, lehet fizetni. Telefon telefon, nem változtat a tényeken. Kielégíteni nem fog, gazdagabb sem leszel tőle. Lesz egy társaság, ahol menő leszel, mások meg kb annyira fognak rád nézni, ahogy eddig.
2021. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.na pont ilyesmi választ nem kértem volna..

1.köszönöm!

2021. júl. 6. 22:17
 4/15 anonim ***** válasza:

"Milyen füles van helyette?"

semmilyen, ahogy töltő sincs


" egyszerre nem is lehet tölteni vagy zenét hallgatni?"

tudtommal egy y átalakítóval lehet, de ezt majd egy szifon szakértő megmondja, ha tévednék


"így ezekhez képest mennyire lesz érezhető hogy új telefon, érezhető lesz az árán?"

az árán biztos :D egyébként teljesen más kategória az általad leírtaktól


"Iphone 12 Mini miért kerül ennyibe?"

iPhone...mindig meg kellett fizetni, és nem segít a helyzeten a forint hosszútávú gyengélkedése sem ugyebár


"Meg az eddigi iphonejaimon volt főgomb és nem teljes képernyősök ugye itt viszont nincs főgomb erre iphonenál mennyire lehet átszokni?"

gesztusvezérlés, tehát "simogatás" van, egyáltalán nem bonyolult, ezen ne aggódj :D

2021. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3.nagyon köszönöm! végre egy adott válasz.:)
2021. júl. 6. 22:45
 6/15 A kérdező kommentje:

most miért hívjátok itt szifonnak az iphonet?

én szeretem az iphone mobilokat a rendszerük miatt is nem menőzésből mielőtt azt hinnétek. miért nem lehet normálisan leírni kifigurázás helyett?

2021. júl. 6. 22:46
 7/15 A kérdező kommentje:

gesztusvezérlés, tehát "simogatás" van, egyáltalán nem bonyolult, ezen ne aggódj :D


ha láttad volt több okostelefonom is ahol nem volt főgomb de nem kell totál hülyének nézni...

direkt kértem hogy normálisa stílusban írjatok.:(

olyan nehéz ez?

értem hogy nem mindenki bírja az iphonet de aki nem bírja az max ne válaszoljon és kész..

2021. júl. 6. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem kifigurázás, csak így "egyszerűbb"

Mo-n az egyik iphoneos (ha így jobban tetszik) közösségnek is ez a neve:

[link]

aztán ők biztosan nem kifigurázni akarják 😃

2021. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja csak nem értetettem mert ketten is így írtátok.:D

ne hari.

nem tudtam.

2021. júl. 6. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:

kérdező, nem vagy te egy kicsit túl érzékeny?

értem én, hogy neten nem úgy jön át a hangsúly és másképp is lehet értelmezni a dolgokat...de ne ez legyen már az alap, hogy mindenki le akar szólni, pedig nekem semmi szándékom nem volt erre

2021. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!