Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy nulla perces, megőrzött...

Ha egy nulla perces, megőrzött, "régi, de vadiúj" okostelefont ma bekapcsolunk, használható lenne?

Figyelt kérdés
Csak érdekességképp tettem fel a kérdést. Mondjuk előkerülne egy sima elsőszériás iPhone, vagy egy bontatlan iPhone 4S (csak azért ezt írom, mert ez volt az első okostelóm) és ma, 2021-ben bekapcsolnám, mi történne? (Az ilyen frissítéses dolgok miatt kérdezem)

2021. aug. 23. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefon függő. Utolsó sw -t fel lehetne tenni rá. Hálózatot szerintem találna mert sok felé megvan még az EDGE is, na meg a 3G. Bár a 3G -t elkezdték lekapcsolgatni. SW -k egy része nem működne...
2021. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Simán működne. Az én első telefonom is még működik. Igaz nagyon lassú de azért használható. Ezért gondolom hogy így van ez a többi telefonnal is
2021. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy éve vettem elő a fiókból az iPhone 4S-t, mert behalt az akkori telefonom péntek este, és sürgősen kellett valami hétfőig. Telefonálni lehetett vele probléma nélkül, még az e-maileket is aránylag normálisan lehozta, de úgy ennyi, minden máshoz halál lassú volt. Igaz, nem vadiúj volt, hanem használtam régen olyan két évig.
2021. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2009-es 3GS-em van meg, tökéletesen működik és még csak nem is lassú.

Ezeknek a készülékeknek a szoftveres támogatottság a fő gondjuk inkább.

A legtöbb újabb appnak iOS10 kell minimum, vagy még újabb.

Az első iPhonera meg a 3.1.3 a legújabb iOS... :D

A 4S-en is sok app nem menne, mert a 9.3.6 a legújabb iOS ami rámegy. Messengernek, meg hasonló appokat újabb kell már.

2021. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt van a kedvencem, ETEN X600, 2009-es, WinMo 6.1 van rajta.

Előhúzom, akkut beleteszem, minden további nélkül működik.

Türelem azért kell hozzá, de simán használható.

Minden további nélkül navigál (az össz. 64MB RAMból van 22MB(!) szabad) egy szük IGO telepítéssel MO. térképpel, akadás nélkül visz.

És hamarabb (ca.40sec) talál holdakat AGPS nélkül mint a maiak.

Telefon, SMS, böngésző megy..

2021. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Xperia X8-am, ma már szinte semmi nem indul rajta, mert rögtön kéri az alkalmazásfrissítést, amit persze nem enged telepíteni 4.4 alatti Androidra. Néhány alkalmazás fut rajta, de használhatónak nem nevezném.
2021. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Használható lenne, a frissítéseket is megcsinálja, DE az akksiját nem győznéd töltögetni. (Tapasztalat.)
2021. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
7. vagyok. Lemaradt, hogy az iPhone 4S-ről írtam, mint amit a kérdésedben említettél.
2021. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

És hamarabb (ca.40sec) talál holdakat AGPS nélkül mint a maiak.

Hát neharagudj de egy msi készülék kb 5 sec alatt megtalálja a jelet.elindítod a google maps-ot,ráböksz egy random helyre majd útvonalterv,kiválasztod a jelenlegi pozíciót indulási pontnak, kéri hogy kapcsold be a helymeghatározást-na innentől max 5 sec és tudja hogy hol vagy.xiaomi teló,nem csúcskészülék.

2021. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-nek..

Még a 40sec. se kudarc, de mint említettem, ezt mindenféle rásegítés nélkül is megteszi.

Rásegítés: folyamatos helyzetmeghatározás és cellainformációk alapján adatátadás a GPS helymeghatározónak.

Amit említettem, SIM kártya nélkül is megteszi...

(Persze, de miért ne lehetne benne...)

2021. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!