Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a lányom...

Mi történhetett a lányom telefonjával?

Figyelt kérdés

A lányomnak egy iPhone X telefonja van, karácsonykor lesz 1 éve nála.

Kb. másfél hónapja elkezdtek állítása szerint olyan problémák fellépni, hogy random kidobta őt a messenger, és egy 30 percen keresztül nem is tudott vissza lépni, se a snapchatbe, facebookra stb.

Volt rajta egy nyomkövető alkalmazás, a norton family (okkal volt rajta), viszont már két éve fizettük, és most szeptemberben lemondtam az előfizetést. A lányomnak ezelőtt egy iPhone 6 telefonja volt, az se működött rendesen, de az valószínűleg a norton miatt. Viszont már két hónapja mindketten letöröltük az alkalmazást, azóta probléma jön problémával.

Ezelőtt kb. egy órával megint lefagyott neki teljesen. Pont akkor hívtam fel őt, letette magától a telefont, és nem tudott vissza hívni se. Egyik alkalmazásba se tudott belépni, még az alapokba se (fotók, számológép stb.)

És a ráadás, hogy a bekapcsoló gombja nem reagált semmire, hiába akarta újra indítani, még elaltatni se tudta a telefont. Viszont a Siri felugrott tőle, de az se működött.

Közel egy óra után random feljött a kikapcsolás gomb, majd úra indította a telefont, és most megint működik neki minden.

Szerintetek ez mi miatt van? Rendszerhiba? Vírus? Esetleg a Norton?



2021. okt. 26. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom ez alatt az 1 év alatt semmiféle takarítás, törlést nem csináltatok a telefonon. Valószinü hogy a telefon tárhelye is tele van már eléggé. Ez is gondot tud okozni.

Az iPhoneok is meg tudnak pusztulni szoftveresen mint egy windowsos számítógép egy idő után ha tele vannak pakoltva mindenféle appokkal és azok adataival. A messenger, face, snap stb appok amúgyis elég vacakok, nem foglalkoznak a fejlesztők azzal hogy normálisan optimalizálják őket.


Amondó vagyok, hogy számítógépről iTunes segtségével csináljatok egy gyári visszaállítást. A telefon bekapcsolása után pedig új iPhone-ként kell beállítani amikor megkérdi mi legyen.

Visszaállítás előtt természetesen mentsetek el minden fontos adatot, mert ezek a visszaállításkor törlődnek a telefonról. A mentések közül csak a fontosat állítsátok vissza (kontaktok, üzenetek, képek, ...) Ha minden mentést visszaraktok úgy ahogy korábban volt akkor a szoftverhiba is visszakerül és olyan mintha nem csináltatok volna semmit.

2021. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Iphone 12 pro max kell neki, ezért kapcsolgatja ki a telót amikor hívod.ez már nem elég menő.
2021. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
#2😀😀😀
2021. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Őszinte leszek, a kérdést olvasva nekem is az volt az első, ami eszembe jutott, ami a kettesnek.

iPhone 6 sem működött neki rendesen, most ez sem... Minden évben kijön egy új modell, most ő 3-mal van lemaradva, gondolom kéne neki a 13.

2021. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű ellenőrizni szimulál-e. Kérd el tőle a telefont és használd 1-2 napig. Meglátod hogyan reagál rá.
2021. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"És a ráadás, hogy a bekapcsoló gombja nem reagált semmire, "

De.

Reagál.

Te magad is meggyőződhetsz róla legközelebb, ha ilyen panasszal jelentkezik.

Sőt, akár egy gyári visszaállítás sem az ördögtől való megoldás lenne.

2021. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A 6-ot addig használta, míg nem ment tönkre teljesen, és karácsony volt, nagyon jó gyerek, ezért megvettem neki az X-et. Szerintem ez magánügy, hogy milyen telefont veszek neki.

A lényeg, hogy én is láttam már, hogy valami nem oké a telefonjával. Többször otthon voltam és mutatta nekem is. iPhone 13-at pedig biztosan nem veszek neki, de meg is becsüli teljesen az X-et.

2021. okt. 26. 14:12
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem kritizált érte, hogy milyen telefont veszel neki, szíved joga, én csak a mostani kamasz korosztályból indultam ki, nyilván, mi nem ismerjük a lányod, te tudod, hogy milyen.
2021. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
"a nyomkövető okkal volt rajta" vs "nagyon jó gyerek"
2021. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Két éve történt vele egy incidens, ami miatt megingott a bizalmam. Mostmár 15 éves, és megjött az esze, nagyon jó gyerek lett azóta, semmi baj nincsen vele.
2021. okt. 26. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!