Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelez értesítést a...

Soma9111 kérdése:

Miért nem jelez értesítést a messenger?

Figyelt kérdés

Vettem egy Xiaomi Redmit, rá tettem a facbook - masanagger-t

Hiába van be kapcsolva az értesítésnél minden, sőt még a chat-buborék is, ha valaki ír, nem mutatja ki, csak ha bele megyek annak a személynek az üzenetébe, külön, és akkor láttam hogy.. Ez írt...

Mitől lehet ez?



2021. nov. 1. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt szokta! Bekapcsolom a mobilnetet és van amikor csipog a Messenger de van sokszor olyan hogy ha csak megnyitom akkor látom hogy írt valaki! Nem a telefon hibája hanem a Messenger egy hulladék!
2021. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt szokta. Még esetleg azt nézd meg, hogy beállításokban be van-e kapcsolva, hogy a háttérben fusson, mert ha nincs, akkor bekavarhatja.
2021. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engedélyezd az automatikus indítást, akkor menni fog rendesen. (Redmi nekem is, ugyanezzel bajlódtam sokáig.)
2021. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt az opciót, hogy lehet beállítani?

Hol találom?

2021. nov. 7. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen telefonod van, de nekem beállítások > alkalmazások > alkalmazásindítás > kikeresed a messengert, és ott van
2021. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja egy ideje. Samsung galaxy telefon, nem új, s régebben nem csinálta ezt.

Szar a messenger, az a gond itt...

2021. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem tudják normálisan megcsinálni!

A matricák is kb hetente egyszer jön be :D

Jó nyilván ez legyen a legnagyobb baj az életbe... Csak hát nah :D

2021. nov. 21. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért idegesítő, mert manapság mindenki azon ír nekem, a nem smst, na mivel nem jelenik meg, nem tudom, hogy írt valaki...lehet, hogy fontosat ír...

Plusz, a bicajos komputeremen (Garmin) be van állítva, hogy jelenjenek meg az üzenetek, s szépen meg is jelentek, egy ideje viszont csak a telefonhívást és az smst jelzi ki.. a Messengert nem, pedig régebben jelezte, s nem változtattam a beállításon. szerintem a kettő összefügg.

2021. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!