Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet ilyen hogy az okostel...

Létezhet ilyen hogy az okostelefontól elállítódik a digitális óra?

Figyelt kérdés

Ha nem velünk történik meg én is kételkednék hogy ebbe összefüggés lehet, de más okot nem találtunk. Sima mezei digitális óra, nem okos, nem bluetoothos semmi ilyesmi, csak egy egyszerű ssima digitális óra. Azt vettük észre hogy ha nagyon közel kerül hozzá egy okostelefon értsd max pár centire, akkor elállítódik rajta az idő. Többszöri eset is volt már.


Ez lehetséges egyáltalán?


2021. dec. 24. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Lehetséges, a sugárzása zavarja az elektronikáját.
2021. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
/off Nekünk a tv alatt van egy ilyen klasszikus rádiós ébresztőóra, falból kapja az áramot mégis folyton késik vagy siet, eddig azt hittem, hogy ketyós de akkor átgondolom. /on
2021. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 ma már nem a konnektor 50 Hz-éhez igazodnak, hanem quartz kristály van benne, mint a fali órában. Ha az nem jó benne, akkor sietni/késni fog. Nekem egy elemes digitális órám siet emiatt de úgy, hogy 2 hónap alatt képes fél órával előre menni.
2021. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!