Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány százalékos akkumlátor...

Hány százalékos akkumlátor kapacitással lehet még érdemes Iphonet venni használtan?

Figyelt kérdés

Tehát mi az az aksi kapacitás amivel pár hónapig vagy akár pár évig nem kell aksit cserélni a telefonba. A pár évet azt arra irtam, hogy elvileg Iphone 12 és 13-mas szériában már olyan aksi van amit kb 4 év mulva kell cserelni. De akkor mar valszeg az ember nem az aksit hanem inkabb a teloját akarja már váltani. Mert gondolom Iphoneba uj aksi nem 10 ezer forint még a régebbi modelleké sem. Es jelenleg vagyok én aki Iphonet akar venni használtan. Legalabb egy Iphone XS. De Júniusra lehet összejön 170-180k és akkor veszek egy Iphone 11 Pro Maxot. Anyám most vett magának 15-ért egy Iphone 6-ot. Egyenlore nincs gondja az aksival. De nagybáttyám már több mint 7 éve vette. Gondolom egy aksi csere legalabb mar biztos volt. Sajnos nem engedi, hogy megnezzem milyen állapotu az aksija. Ismerek olyat aki Iphone 6-8 esetleg XR vagy X telokon gondolkodik. Apukám pedig majd Iphone 12-13 szériát akar venni. Nagyon ugy nézz ki egyenlőre, hogy vesz egy 12 Prot használtan. Bár lehet, hogy megvárja az év végét, hogy a 13 Pro használt ára lemenjen 250k körülire. De mindenkinek játszik Max illetve Plus vagyis nagyobb méretű Iphone is. Azokba elvileg még jobb aksi van.

Annak idejen vettem egy Iphone SE-t használtan. Mármint az első szériát. Akkor meg nem értettem annyira az aksikhoz. De majdnem 2 év kelett ahhoz, hogy 2020 ősszén azt csinálja a telo benti kornyezetben is, hogy random akár 100%rol kikapcsol és ha toltore raktam csak akkor indult ujra. Tehat volt amikor egesz este nem tudtam telefonozni emiatt. Váltottam is Xiaomi Redmi Note 8 Prora. Most viszont tudtam venni 25k-ba Iphone 7-et. És ezt használom inkább mert gyorsabb. Illetve IOS. Ennek jelenleg 78% az aksija. Kint már volt 2 este is amikor lemerult. De ezt vissza lehet kapcsolni. És ha nem használom nem kapcsol ki. Viszont amikor melegbe mentem megint visszakapcsolt. De 60% helyett pl 15% volt. És ez 4 óráig maradt ugyanennyi utána még 3 óráig birta 1%-al XD.



2022. jan. 28. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

80%-os akkukapacítás alatt az Iphone reklamál az aksi cseréjére.

3 percnél ;)

https://www.youtube.com/watch?v=OWDsZlvj4o8

2022. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármennyivel megveheted, aztán cserélteted az akkut.
2022. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!