Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Please Help. SZIGNÓZÁS,...

Please Help. SZIGNÓZÁS, hogyan kell, már sok helyen utána néztem, valaki írta az oldalon hogy 2 perc az egész, de ilyen gyors megoldást hol találhatnák?

Figyelt kérdés

www.symbiansigned.com-on megnéztem ,csak ott meg nem jó a regisztrációnál az email. mintha valaki direkt ki akarna cs*szni velem....


köszönöm a segítséget


2010. szept. 10. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Be kell regisztrálnod egy olyan oldalra ahol "legyártják" neked a két szignózó fájlt. Pár napon belül elküldik az email címedre, ezeket letöltöd a gépedre. Ezután a netről letöltesz egy szignózó progit mondjuk a "SISSigner"-t bemásolod a két kapott fájlt a progiba és kezdheted.

UI.: De ez az csak akkor működik, előtted még senki nem kért arra a telóra szignózó fájlt (használt teló vásárlása esetén)!!!! Ezért érdemes a fájlokra vigyázni!

2010. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen.. A szignózás menete valóban úgy zajlik mint ahogy azt előttem írták..

De ezen a honlapon minden részletesen /lépésről - lépésre/ le van írva.. /Amikor kész vagy az 1. Résszel, akkor majd kattints az oldal alja körül a 2. Részhez, majd végül a Free Signer részhez../

(Ne tévesszen meg az oldal neve, minden Symbian-os telefont lehet így szignózni.. :)


www.tube5800.blog.hu/2010/01/02/szignozas_1_resz

2010. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
húúúhh ,dejó köszönöm szépen ,most várok egy napot aztán remélem jó lesz köszi
2010. szept. 10. 19:07
 4/18 anonim ***** válasza:

Ok.. Remélem, hogy sikerülni fog.. :)

De lehet, hogy többet kell várni, mint egy nap, mivel az egyik barátomnak 4 napnál is tovább tartott.. De amikor az én profilomba írtam, azonnal megjött a két fájl.. Így ha gondolod, akkor segítek a két fájl megszerzésében..

2010. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ááhh, mostmár meg vannak a fájlok ,csak sajna 10 programból egynek megy a szignó, mindig ezt irja ki a legtöbbnél , [link]



ez egy másik progi mint amit a nokia5800as oldalon volt de azzal is mindig ugyanaz a baj, valami open error és csinál egy log.fájlt


nokia e52m van


kérlek segíts!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 11. 20:55
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]


ezt a játékot már nagyon rég óta fel szeretném tenni, de csak most szereztem symbianos telót


kérlek segíts!

2010. szept. 11. 21:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Aha, értem..

Ahogy a képet elnézem, online szignózási módszert alkalmazol..

Ha az opda- ról megjött a két letölthető .cer és .key fájl, akkor szerintem töltsd le a Free Signer programot, amivel offline módon tudsz a telefonodról szignózni..


A "probléma" ott van, hogy a játékot azért nem látja a program, mert .rar fájlban van.. A gépre rá kell tenni a játékot és ki kell csomagolni a .rar fájlt, amiben majd megtalálod a .sis fájlt.. A .sis fájlt visszamásolod a telefonra és onnan vagy csak simán a gépről felteszed..

Ha szignózni kell a játékot, akkor szignózd és akkor mennie kell..


U.i.: Van egy módszer, hogy a telefonon is meg lehessen nyitni a .rar fájlokat..

Méghozzá ezzel a fájlkezelővel:

www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=letoltesek&op=show&id=31121


Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan írj..

2010. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Úgylátom a link hibás..

A fájlkezelő neve: LCG X-Plore (X-Plore néven is ismert..)

2010. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nemárrr, de én kicsomagoltam a rar filet


a free signerrel ugyanez a baj ,annyira idegesít, vagy mondjak le a játékról:(

2010. szept. 11. 22:22
 10/18 A kérdező kommentje:

mondom szó szerint mi ír ki a Free Signer! :Errors found in operation. Logs are write to C:\Data\FreeSigner\FreeSigner.log


volt amit már sikerült szignózni de ezt nem sikerül és egy csomó más játékot sem:(

2010. szept. 11. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!