Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha sokszor regisztrálok...

Ha sokszor regisztrálok telefonszámot, azokat később kikapcsoltatom, vagy havidijasra váltim és úgy kapcsoltatom ki vagy más ismerősömnek átadom akkor ez az összevisszaság jelebt valamit a mobilszolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Kikapcsolhatja a szolgáltató az összes feltöltőkártyámat mert ilyen összevisszaságot csinálok? Van egy fix számom, de használok másikat is viszont azt gyakran cserélem.
2022. márc. 19. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajj te az a csóka vagy aki havonta cseréli a telefonszámát?
2022. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem adhatod csak úgy át a kártyákat, hogy a te neveden van.
2022. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es valakivel összekeversz havonta nem cserélek.

2-es elnézést kimaradt, hogy akár varáti társaságon belül vagy családon belül is kizárólag adategyeztetéssel adom oda a kártyát.

2022. márc. 19. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja aszittem... volt itt egy nagyképességű aki hetente, havonta cserélgette a számait :D

Ha hivatalosan adod tovább a számokat akkor nem lehet belőle gond. Nem csinálsz összevisszaságot ha át van írva a másik fél nevére.

Pont ezért találták ki az adategyeztetést, mert követhetetlen volna a kártyák útja...

Max az ügyintéző néz hülyének, és mutogatnak majd a hátad mögött, hogy "na itt a sokkártyás" :D.

2022. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem olvastam azt a posztot.



Abból sem lesz gond ha pl átváltom előizetésesre és úgy kikapcsoltatom?


Úgy értem hogy nem e lesz belőle gond, hogy a központban nem jelzi az ilyen gyakori eseteket, hogy egy adott ügyfélnek ilyen sűrű mozgások vannak az ügyfélszámán?

2022. márc. 19. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell előfizetésre váltani, úgyis kikapcsoltathatod.


Abból nem lesz gond ha sok számod volt (egyszerre úgysem lehet 10-nél több) viszont felhívod magadra a figyelmet. Egy rendőrségi ügy esetén biztos utána fognak nézni hogy miért váltogattad a számaidat. Normális ember nem csinálj ilyen, csak aki parás, vagy valamit takargatni akar. Az adategyeztetés okán minden szám hozzád kapcsolható, letagadni nem tudod.

2022. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég ha megsemmisited a SIM kártyát, ahhoz miért kell havidíjra váltani ?
2022. márc. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os, milyen rendőrségiügyre gondolsz? Abból lehet ilyen ügy ha ilyen sokszor váltogatom a számaimat?


Futárként dolgozom és sokszor hivnak csomagok ügyében, illetve vannak akik szórakoznak is. Ezért van a második számom és ezért váltogatom. Takargatni valóm nincs.

2022. márc. 20. 05:58
 9/10 anonim ***** válasza:
azt én se szeretem, 5 percenként hívnak hogy hol a pizza?
2022. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen ismerős sajnos.

6-os nem értelek. Milyen remdőrségi ügyre gondolsz? A sok regisztrációból és megszüntetésből az lehet?

2022. márc. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!