Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon kamera videó...

Xiaomi telefon kamera videó mód nem tölt be. Van valami megoldás erre? (Videó)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy Xiaomi Poco X3 Pro telefonról van szó, ami sokszor nem akarja betölteni a videó módot a kamera applikációban. Más alkalmazásban bármikor tudok fotózni/videózni, ott nem kell várni egy másodpercet se. Fotó módban az alap "Kamera" app betölt, nincs vele baj, de ha váltok Videó-ra, mert pl. szeretnék 4k-ban felvenni valamit, akkor sokszor nem tölt be/kidob.

Van-e erre valami megoldás? Vagy ez szoftverhiba, és nem igazán lehet mit kezdeni vele? (Sajnos a MIUI rendszer sokszor megtréfál, ezért gondolom, hogy ez a probléma is szoftveres).


Kép: [link]

Videó: [link]


UI.: Telefon újraindítás megoldja, nem ez számomra nem egy megoldás. Ha valamit le szeretnék kapni, akkor nincs idő újraindítanom.


Köszi előre,

Zsolt



2022. márc. 22. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, próbáltad már a kamera alkalmazásnak az adatait törölni?

Hosszan nyonsz a kamerára és ott katt a kis I betűre, ott adattörlés és összes adat törlése

Elvileg ez megoldja

2022. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, megpróbáltam. Akkor nem történt változás, a hiba megmaradt. Újraindítottam a telefont, most ugyebár jó, de hátha az adatok törlésével többet nem jön elő a probléma.

Köszi a segítséget!

2022. márc. 22. 18:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldotta meg a problémát, megint ugyan ez a helyzet.
2022. márc. 25. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, ha a törlés nem oldotta meg a problémát jöhet a B terv :D

Töltsd le a Google Kamerát, ami tulajdonképpen helyettesíti az alap kamerát és emellé elvileg még jobb fotókat is tudsz vele csinálni és ez szerintem már nem fog kihagyni :)

Itt tudod letölteni, feltöltöttem Mega-ra: [link]

2022. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Tegnap frissítettem MIUI 13-ra a telefont, ha ez se oldja meg, akkor muszáj lesz a B terv.

Köszi a segítséget!

2022. márc. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!