Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha véletlen rendeltem telomani...

Ha véletlen rendeltem telomania.hu - ról, írtam nekik egy e-mailt....Vissza fogják utasítani a csomagomat?

Figyelt kérdés
Mennyi esély van rá hogy a rendelésemet visszautasítják?
2022. ápr. 28. 17:13
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
leírom kommentben
2 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lehet véletlenül rendelni? Véletlenül beírtad a neved, a címed, meg a bankkártyaadataidat CVV kóddal együtt? Á, ez szerintem nonszensz!
2022. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Véletlen xD
2022. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
14 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted :)
2022. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

kifizetted?

akkor 14 napig játszhatsz vele

2022. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Automatikus kitöltés volt, azt hittem van egy lépés még, a szállítással kapcsolatban, de nem volt. Nem fizettem ki.
2022. ápr. 28. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor ne fizess, ne vedd át
2022. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor a szállítási címet se tudják,
2022. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: gondolom automatikusan lementette a címet is a számítógép operációs rendszere.

Én azt tenném, amit 6 írt. Nem fizetném ki. Ha nem fizeted ki, és utánvétes a csomag, akkor a postás/kézbesítő/futár nem adhatja oda.

Ha nem veszed át, akkor meg nincs miért fizetni. (Boltban se kell kifizetni azt az árucikket, amit nem vásárolsz meg. Ez ugyanaz. )

2022. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha meg bankkártyás előrefizetés volt, nos, akkor szerintem bebuktad a dolgot, max. a fogyasztóvédelemmel meg az elállási joggal élhetsz, ami elvileg a kézhezvételtől számított x nap. (asszem talán 14)
2022. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 vagyok: próbáltál e-mailt írni nekik (nem ellenőriztem le, de ma már minden weboldalon kötelezően kinn kell lennie e-mail címnek), amiben nagyon-nagyon részletesen, tételesen és konkrétan leírod az összes körülményt (azt is, amit ide nekünk nem írtál ki, mert semmi közünk hozzá), úgy mint mit vettél, pontosan mikor,milyen bankkártyaszámról, milyen összegben és mennyiért (mindent le kell írni, az algoritmust elejétől végéig, mit hogy csináltál, mit írt ki a rendszer...), esetleges vásárlásazonosító kódot, mindent (nyilván a bankkártyád CVV kódjának kivételével :D )
2022. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!