Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S22+ megéri...

A Samsung Galaxy S22+ megéri akkor, hogyha eddig mindig IOS-t használtam?

Figyelt kérdés
IPhone 8 Plusrol váltanék. De sajnos nem tudok 400 ezer forintot kiadni telefonért. És a Samsung Galaxy S22+ és Xiaomi 12 Pro sokkal értelmesebb telefonoknak tűnnek legtöbb szemszögből mint a sima IPhone 13

2022. jún. 18. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az S22+ egy remek telefon, mellé nem lősz vele.


Iphone után kicsit más lesz, de hamar hozzászok. Valamint már a Samsungok is több nagy frissítést kapnak mint az Iphone.


A Xiaomit én nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.

2022. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Van aki egyiket szereti, a másikat nem, és fordítva, van aki át tud szokni, és van aki nem.

Nem tudjuk te melyik vagy.

2022. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"IPhone 8 Plusrol váltanék. De sajnos nem tudok 400 ezer forintot kiadni telefonért. "


Ember, egy S22+ kb. 90 ezer forinttal drágább, mint egy sima iPhone 13. 410 körül van az S22+ alap verziója, az iPhone 13-é (nem szürkeimportból) 320-330 körül. Árban, méretben és teljesítményben a sima S22 van vele egy szinten.


Egyébként meg nem fogod megbánni, a Samsung telefonok Android fronton mindig is a legként voltak kezelve (ettől függetlenül nyilván nekik is vannak rosszul sikerült modelljeik és másoknak is jók). A családban is van több Samsung csúcsmodell, nekem is volt korábban és nagyon tartós volt mindegyik. Ezek 4-5 évesen még simán napi használatra alkalmas telefonok.

2022. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!