Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XS vagy iPhone 11? Miért?

IPhone XS vagy iPhone 11? Miért?

Figyelt kérdés

Almások! iPhone ra tervezek váltani, s a fent említett két modellt nézegettem. Nem nagyok vagyok benne otthon, ezért kérek pár tippet. :D Használtan tervezek vásárolni. Az XS ből látni egész jó árban lévő felújított modelleket új akksival stb.

Ha nem ilyet választanék, akkor hány % os akkumulátorig érdemes nézni?



2022. jún. 30. 22:48
 1/7 anonim válasza:
78%
Ne vegyél használtat. Inkább 11, ne vegyél olyan régi kiadást, mint az XS
2022. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Az XS-ben OLED kijelző van. Minden másban jobb picit a 11. Szóval nehéz választás.

[link]


"ne vegyél olyan régi kiadást, mint az XS"

1 évvel régebbi mint a 11! :DD

2022. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
4%
Vegyél Iphone 13 Pro Max-ot
2022. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
#2 Az az egy év sokat jelent.11jóval jobb mint az xS
2022. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén szerintem ezek az XS-ek és társaik nem érnek már annyit, mint amennyiért használtan vesztegetik őket. Nem rossz telefon mai szemmel sem, de lassan ezeket is eléri a támogatási időszak vége és ma már nem kiemelkedőek úgy istenigazából semmiben.

A jobb állapotú példányokat meg bőven 100 fölött vesztegetik (nyilván ki lehet fogni olcsóbban is jót), annyiért meg már korrekt közép kategóriás androidos telefonok vannak, még 3-4 évnyi szoftveres támogatással, az A12-nél lényegesen nem gyengébb processzorral, nagyobb háttértárral, OLED kijelzővel (mondjuk az XS-ben is van pont ez, de a sima 11-ben nincs), nagy képpontsűrűséggel, korrekt fényerővel, korrekt kamerával, az XS-nél biztosan sokkal jobb üzemidővel, 5G támogatással, 2 SIM hellyel, talán még Jack csatlakozóval is (ha még van erre igény) és 2-3 év gyári garival.


Ha mindenképp a 11 és az XS közül kellene választani, akkor én a 11-et javasolnám, mert abban még van kb. 3 év támogatás, bár az OLED kijelző hiánya nagyon zavarna...

2022. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, valószínűleg 11 pro lesz a választás.
2022. júl. 3. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Akkor már inkább 12
2022. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!