Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdvözlet! A telefonomról...

Üdvözlet! A telefonomról elfogyott a pénz, egy darabig nem használtam. Most fel akarom tölteni pénzzel de ezt irja ki:SIM-kártya regisztrációja sikertelen. A pénzt nem fogadja el. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél új sim kártyát, ezt letiltották, mer nem töltötted fel legalább 1 évig biztos.
2010. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt írja most ki :D

A miénk előfizetéses, de nem fizettük be időben a számlát és végül ez lett.

Nem engedik a hálózathoz csatlakozni.

Nem tudtam, hogy kártyásnál is van ilyen.


Szerintem:

1 hívd fel az ügyfélszolgálatot. Ha szintén vodafone akkor 1270 a többit sajnos nem tudom.

2 ha az ügyfélszolgálat azt mondja nem tudnak a dologról akkor a telefon rossz, szervizbe kell vinned.


Gondolom próbáltad már kikapcsolni.. akksit kivenni, sim kártyát is, picit megtörölni (óvatosan puha anyaggal csak finoman) aztán mindent gondosan visszarakni és bekapcsolni a készüléket.


Ha már tettél rá pénzt akkor azt feltétlenül mondd az ügyfélszolgálatosnak, ne hagyd elúszni a pénzed.

2010. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok újra


Most olvastam az első válaszát! Elnézést kérek, most jut csak eszembe nekem is, hogy mintha lenne valami ilyesmi, hogy ha huzamosabb ideig nem töltöd fel akkor megszüntetik.

Akkor valóban új sim-et kell vásárolnod.


Vagy beszélj az ügyfélszolgálattal mert nekünk volt már ilyen, és megbeszéltük velük, hogy vettünk új sim-et de a régi számot kaptuk meg hozzá.


Szóval szerintem meg tudsz egyezni velük.

2010. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!