Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos mobitelefont...

Milyen androidos mobitelefont érdemes vásárolni 200 000 Forintig?

Figyelt kérdés
Van egy LG G6-osom ami most lesz 4 éves jó teló viszont, az egyik kamerája behalt a közeli, és az aksija se a régi már ezért vásárolnék egy új andoridos telót, csak nem tudom milyet. Valami ötlet?

2022. aug. 24. 23:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
21%
Xiaomi :)
2022. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Típust is írjatok.
2022. aug. 25. 01:11
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyet.
2022. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 puritan ***** válasza:
89%
Hát, ha ennyire nem ismered, nem néztél utána, hogy melyik telefon mit tud, milyen alkatrészekből épül föl, és ezek hogy passzolnak az igényeidhez, akkor mindegy, hogy milyet veszel. Úgysem fogod tudni, hogy miben jobb vagy rosszabb a másiknál.
2022. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Nézd át a felső kategóriás xiaomikat. Az most a legjobb ár-ertek arányú telefon. Bár mostanában a samsungok se rosszak csak nekem személy szerint nem tetszenek.
2022. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Amikor a kérdést kiírtad, arra számítottál, hogy az igényeid ismeretében megmondjuk mi az ami neked megfelel majd?
2022. aug. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
OnePlus.
2022. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Milyen igényeid vannak?
2022. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Én bemennék pár mobilos boltba (és ellátogatnék a szolgáltatóm szaküzletébe is), közölném a keretemet - azaz a 200.000 Ft-ot, majd az ott dolgozó ügyintézővel mutattatnék telefonokat ebbe a kategóriába - és azokból kiválogatnám, ami nekem tetszik.

Elmennék a MediaMarktba is - ott is megtenném ugyanezt.(meg ha van a környékeden más üzlet, ott is)


Aztán - attól függően, hogy a konkrét kiválasztásról hozott döntés mennyire sürgős, vagy sem - miután összenéztem a telefonok összes paraméterét, összehasonlítottam azokat a saját igényeimmel és a pénztárcámmal (nem tudom, mennyire mindegy, hogy 150.000-et költesz, 160.000-at, 199.999-et), szépen lassan, megfontoltan meghoznám a döntést.


Persze ha bedöglött a készüléked és nincs - akár ideiglenes - cseretelefonod, akkor érthető, hogy a dolog sürgős. Akkor végignyomogatás után a megérzéseimre és esetlegesen a bizalmasom/-aim szavára hallgatnék.

2022. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
A nagy francokat a Xiaomi a legjobb. Igénytelen képeket csinál. Mono a hangzása. Magas a SAR értéke. Nekem sokszor fájt tőle a fejem és nem vagyok vele egyedül. Az egyik legjobban sugárzó telefon. Ezen felül jelentget Kínának. Igazi kínai szar. Mint a ruháik. Direkt az ilyen csóró, igénytelen népeknek, mint a magyar.
2022. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!