Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatok visszaállítása factory...

Adatok visszaállítása factory reset után,milyen programmal lehetséges?

Figyelt kérdés
Haverom telefonjáról van szó, próbálok neki segíteni. Valami hülyeséget csinált aminek az lett az eredménye, hogy minden adatot bukott. Én merevlemezről hoztam már vissza törölt adatokat easeussal de mobilon nem tudom van e egyáltalán esély rá? Ha igen ott milyen programmal érdemes próbálkozni?
2022. okt. 11. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Xiaomi mi10-es telefonja van.
2022. okt. 11. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Backupból egyszerűbb visszaállítani, mert más opció nem igazán működik.
2022. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha pedig az sem volt, akkor nincs módja a visszaállításnak. Merevlemezen vissza lehet állítani, de mondjuk egy SSD-n már ihatsz rá hideg vizet, akár csak a telefonos tárhelyeken.
2022. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Flash memóriából nem fogsz visszahozni semmit.
2022. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Házilag nincs ilyen lehetőség.

A Kürt kft vagy hasonló expert adatmentő cégek tudnának vele mit kezdeni, de 7 számjegyű összegért cserébe - nem hinném, hogy ennyit akartok áldozni rá.

2022. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!