Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amúgy mire kell a tini lányokn...

Amúgy mire kell a tini lányoknak iPhone 12 meg 14, ha ki sem használják amit tud? csak messengerznek rajta meg tiktokoznak xd

Figyelt kérdés
Ennyire elég egy 40 ezres telefon is, meg az iPhone 5
2022. nov. 30. 08:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Neked meg van egy olyan teljesítményű számítógéped, mindegy hogy za egy telefon, laptop, asztali gép, ami több milliószor gyorsabb, mint ami az Apollo 11 fedélzetén volt, te mégis csak arra használod, hogy hülyeségeket kérdezel a gyakorikérdéseked. Miért nem elég neked ehhez egy 486-os, minimalista Linux disztróval, szöveges böngészővel?
2022. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert azt látják a reklámokban és nem nagyon értenek a telefonokhoz (nagyon sok tisztelet a kivételnek). Azt hiszik, csak az a jó, ezért kikönyörgik a szüleiktől hogy vegyenek nekik részletre a Telekomtól. Az meg a másik, hogy minden 2. nak be van törve a kijelzője mert nem vigyáznak rá. Jók az Iphoneok, én is elégedett Apple felhasználó vagyok viszont szinte minden iphone felső kategória. Szerintem teljesen felesleges egy átlagos kiscsajnak bármilyen felsőkategóriás telefon mert a messenger és Facebook és társaik egy alsó-középkategóriás telefonon is elfutnak. Másra meg nincs igénye 10-ből 9-nek. Lehet nem olyan tartósak az olcsóbb telefonok, de egy csúcstelefon áráért 3-4 használható telefont lehet kapni szóval így is meg úgy is rosszabbul jár a szülő ha drága telefont vesz egy hozzá nem értő személynek. Ez engem is megmosolyogtat. Ha tud rá vigyázni és tényleg ki is használja, akkor viszont nem ördögtől való dolog egy S Samsung vagy Apple telefon mivel teljesen más felhasználói élményt nyújtanak a rengeteg funkció és gyorsaság miatt.
2022. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Divatos ("trendi"), színes, jó selfie-ket csinál, gyors és könnyen kezelhető, ráadásul a közösségi app-ok általában jobban sikerülnek iOS-en. Szerintem ezért, nem menőzés ez, egyszerűen így vannak kalibrálva a kölykök.
2022. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

mikor hagyunk fel végre azzal hogy azt nézzük milye van a másiknak?

nem mindegy neked milyen telefonja van?

mindig van egy ilyen pancser aki a másikkal van elfoglalva mert az ő élete szar

2022. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!