Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Széttört kijelzővel kapcsolódh...

Djballa kérdése:

Széttört kijelzővel kapcsolódhatok pc-re?

Figyelt kérdés
Van egy samsung s8+-om. Széttört a kijelzője de szeretném lementeni róla az adatokat. van valami megoldás arra, hogy rádugom a pc-re és felismeri? mert eddig semmi reakció. annyit tud a telefon, hogy világít. abból tudom, hogy veszi a kapcsolatot. Másik telómon ugyan ez az eljárás akkor ismeri fel a gép ha rámegyek arra hogy adatok másolása pc-re vagy valami ilyesmi.

2023. jan. 3. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Persze, be kell állítani hogy tároló módban menjen.
2023. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen. csak az a baj, hogy nem látni semmit sajnos
2023. jan. 3. 22:12
 3/23 anonim válasza:
Mi ezt anno érzésre csináltuk. Neten keress rá, hogy az S8+-t, hogyan csatlakoztatják pc-re, és az alapján próbálgasd, hova kell érinteni. A feloldóképernyőt ne felejtsd el.
2023. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nos addig már megvagyok, hogy a pc felismerte. viszont a biztosnágos mappában vannak olyan dolgok amikre szükségem lenne. nincs egy olyan alkalmazás ami a telefon képét kivetíti a monitorra?
2023. jan. 3. 22:34
 5/23 anonim ***** válasza:
Inkább kábelezz.
2023. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
kábelezek de a biztonsági mappát nem tudom hogyan megnyitni. ezert lenne jó egy olyan megoldás ahol látom a telefon kijelzőjét.
2023. jan. 3. 23:00
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam. Te magad léptél túl az első opción...
2023. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
akkor kezdjük előről. csatlakoztattam a pc-re a telefont. hálistennek eltaláltam, hogy hova kell érinteni az ujjamat és felismerte a gép a telefont és látom a mappákat. viszont egy mappát nem látok az pedig a biztonságos mappa amihez csak egy kóddal vagy egy jellel tudok belépni. ezt szeretném a pc-n megtenni ha átlehetne valahogy kábellel vetíteni a telefont. ez a kérdés ezt meglehet e vagy hogyan tudom máshogy megnyitni a biztonságos mappát? !
2023. jan. 3. 23:08
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet kábellel vetíteni.
2023. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Veszel egy usb c hubot amin van 2 usb a, egy usb c csati amin töltöd, meg egy hdmi kimenet


a 2 usb csatiba belecsatalkozatsz egy egeret meg egy billenytűzetet

az usb c töltőportba bedugod a töltőt

az usb c bemeneti csatiba csatalkoztatod a telefont

a HDMI portba meg egy hdmi kábelt raksz amit a monitorodba csatlakoztatsz


Voalá az egérrel tudsz navigálni, és a képernyőd pedig át lett tükrözve a monitorra.

2023. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!