Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel merül gyorsabban...

Mennyivel merül gyorsabban egy mobil ha folyamatosan wifit ad egy másik mobilnak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal.
2023. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk annyira, mintha telefonálnál.
2023. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából úgy tudom hogy az internet használat többet számít Na most én nem szoktam nagyon minimálisat szoktam beszélni, viszont internetet rengeteget használok.

És ha ezt azon használom ami kapja a wifit Akkor a Vivit adó tulajdonképpen kétszer annyi áramot fogyaszt?

2023. febr. 27. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet kiszámítani. Függ az optimizációtól, a jel erősségétől a távolságtól a két telefon között, attól, hogy a másik telefon milyen sűrűn kér le adatot a sugárzó készüléktől, függ az akkumulátor élettartamától és kapacitásától, sőt (nem hülyeség) még a hőmérséklettől is, hiszen hideg környezetben könnyebben merülnek az akkuk.
2023. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megmondom miért kell. Új telefont veszek Ez lesz az egyik komoly funkciója és valamelyik 17 perc alatt feltölthető valamelyik meg csak jóval lassabban. De az előbbi 60 ezer helyett 120...
2023. febr. 27. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Annyival, mintha wifiznél és mobilneteznél is egyszerre, mivel mindkét egység aktív, a fogyasztásuk összeadódik. Azaz annál némileg többet, mert AP módban a wifi szinte folyamatosan sugároz, kliens módban pedig inkább hallgatózik, ami némileg kevesebbet fogyaszt a sugárzásnál.
2023. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!