Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem azonosítható bejövőhívás...

Fcityzen kérdése:

Nem azonosítható bejövőhívás letiltható? Magántelefonszámot ír ki. Gyagya a hívó fél.

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 09:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat.
2023. márc. 19. 08:07
 12/18 anonim ***** válasza:

Én akkor untam meg és tiltottam le a magánszámokat, amikor néhány naponta hívogattak reklámizékkel. A legidegesítőbb, amikor felhívnak, majd várakoztató zenét kapcsolnak! Még én várakozzak?

Az idegen számokat is bizalmatlanul veszem fel. Napokban a bankom nevében kerestek, és nem értették meg, miért nem akarok beszélni velük, miért nem azonosítom magam. Mert nem érzem biztonságosnak ezt a módszert! Ennyi! Ha akar valamit a bank, akkor küldjön ajánlott levelet. Még az sem zavarna, ha behívnának személyes beszélgetésre. (persze, akkor időpontra és ne várakoztassanak feleslegesen)

2023. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az tényleg a bank volt ??
2023. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"az tényleg a bank volt ??"

Nem mindegy?

Vannak akik sírógörcs9t kapnak ha csöng a telefon és nincs a szám elmentve. Csak azt nem tudom, hogy az ilyennek minek telefon?

Elég lenne konzervdoboz madzagon.

2023. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14# akkor ha hivnak, egy szóra megadod a banki adataidat ?
2023. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Elég lenne konzervdoboz madzagon."


a sok madzag miatt találták fel a telefonközpontot

2023. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"14# akkor ha hivnak, egy szóra megadod a banki adataidat ?"

Ha hívnak, az csak bank lehet, vagy banki csaló?

2023. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy?"

Nem.

2023. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!