Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Navon miért nem tud gyártani...

A Navon miért nem tud gyártani normális, használható okostelefonokat?

Figyelt kérdés
És ha nem tudnak, akkor miért próbálkoznak?

#Navon, okostelefonok
2023. ápr. 12. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

A Navonnak a GPS az erőssége, ahhoz ért, és abban viszont az egyik piacvezető márka. A telefonhoz nem ért annyira, és a GPS piacon maradása miatt nem is akar kellő figyelmet fordítani a telefonokra, és ez csupán vergődés, hogy mégis tovább gyártja őket!

Ezt amúgy én se értettem soha, hogy ha egy gyártó nem ért valamihez, és olyannyira nem a fő piaca, hogy sz#rokat csinál, akkor minek erőlteti tovább...

2023. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
De ha nem jó, miért veszik meg ?
2023. ápr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

"A Navon miért nem tud gyártani normális, használható okostelefonokat?"


Ez nem arról szól hogy fel akarnak törni a mobilpiacon. Inkább beszedik az aprópénzt, amiért más nem hajol le.

Amúgy ez csak körömpiszok a cég körme alatt, a háttérben nem (csak) ez hozza a hasznot.

[link]

2023. ápr. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
67%

Mi értelme ilyen kérdéseknek? Valakinek jó a Navon is, lehet vele telefonálni gondolom, meg alapvető dolgokat bizonyára tud.

Akinek nagyobb igényei vannak, vegyen jobbat!

Az milyen dolog, hogy valaki spórolni akar, utána panaszkodik? Szerintem természetes, amikor az embernek be kell látni, hogy vett valami olcsóbb dolgot, de az nem is tud annyit. Ez így működik, minden téren.

2023. ápr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen jó a navon. Erős 5 éve vettem 14 ezerér és működik :)
2023. ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
63%
Tud, attól mert neked nem jó más még szeretheti.
2023. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Miért gyártana ? Kínából importál dolgokat ezeket lehet náluk megvenni.
2023. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem nincs.

az egyik ismerősöm panaszkodik folyton rá.

2023. ápr. 13. 07:53
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Pisztolyt tartottak a fejéhez, hogy azt vegye?
2023. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Tudna, de akkor drágább is lenne és nagyobb lenne a konkurenciája. Azokat célozzák meg, akik minél kevesebbet szánnak okostelefonra és készek a kompromisszumokra az alacsony ár érdekében. Akik tökéletes készüléket szeretnének ezért az árért, csalódni fognak, mert nem realisták.
2023. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!