Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális dolog ez a merülés...

Normális dolog ez a merülés zsír új Iphone 13-as telefonnál?

Figyelt kérdés

Tegnap este felraktam töltőre a telót, reggel levettem ekkor 100%-on volt. Egész nap csak egy kamera alkalmazást használtam "hazanéztem" illetve frissült a telóm a 16.4.1 (a)-ra és merült 10%-ot. Ma sem kimenő sem bejövő hívásom nem volt. Akku kapacitás 100%.


Másik kérdésem honnan tudom neg, hogy a háttérben milyen alkalmazások tevékenykednek?


2023. máj. 4. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint az akksifétis... Teljesen normális.
2023. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi számit problémásnak egy új telónál? Itt is tanul az akksi mint a Samsungoknál vagy itt másképp müködik?

A problémám az, hogy nem is telcsiztem ma és furi hogy igy merül.

2023. máj. 4. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Édes istenem. Teljesen normális!! Hálózaton van, háttérben az alap működéshez szükséges folyamatok futnak (nem, ezeket nem lehet bezárni, mert akkor nem működne a telefon), szinkronizál, frissítéseket kereshet, és még lehetne sorolni. Egy telefon nem csak akkor merül ha konkrétan nyomkodjuk.

Sőt, mondok valamit, az akksi akkor is merül ha teljesen ki van kapcsolva a telefon, csak olyankor nyilván jóval lassabban.

2023. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez normális
2023. máj. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
az ifos termékek sem működnek áram nélkül...
2023. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én Xiaomi telómban le van írva "...normális esetben egy 8 órás készenléti üzemidővel az akkumulátor 10%-a merül le.Repülőgép üzemmódban és ha a háttérben megnyitott alkalmazások be vannak zárva 8 órás üzemidő alatt 2%-ot."
2023. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha zavar, hogy 10%-ot merül 8 óra alatt, akkor tartsd kikapcsolva.

Ha használnád is, nem bírna végig egy munkaidőt sem.

2023. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem is telcsiztem"


ez már okostelefon, akkor is fogyaszt, ha gondolkodik ...

2023. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek. Ma reggel 6 tól este 8 ig úgy hogy hasznàltam is a telót, utaztam is kb 250 km-t, 24%-ot merült. Ez azért is fura számomra ugyanis bárhol olvasok forumokat 2 napnál tovább nem igen birják a felhasználóknál ezek az Iphonok. Nekem holnap lesz 3-ik napos az akksim és még mindig 66%.

Ezek az akksik még tanuknak is ilyenkor? 1x volt eddig töltve.

2023. máj. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!