Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van, mire...

Milyen telefonotok van, mire használjátok és mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
SKH
2023. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos eladtam a lelkem és a mobilcsere-programban leadtam a 14 éves Nokiámat egy szaros okostelefonért. Hát ott tört volna le a kezem, nagyon megbántam. Ez egy szar. Egy FOS! Az is hülye, aki okostelefont vesz a kezébe. Most már én is egy hülye, kretén lettem.
2023. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Huawei, mindenre, teljes mértékben elégedett vagyok.
2023. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Samsung A51. Egy tizes skálán 10/7 vagy 8-at adnék, a kamera nagyon pocsék, viszont maga a rendszer nagyjából tökéletesen működik, bár a Samsung-os emojik enyhén kifejezve sem tetszenek és még ban pár dolog, amin még változtatnék
2023. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

4-es vagyok

Egyébként ár-érték arányban mindenképp erős.

2023. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

iPhone 14

E-maileket írok, jegyzetelek, chatelek, fotózok, SSH-t használok, wordpressre tartalmat posztolok, social media fogyasztás, autóban/túrázáshoz navigációként használom, fizetek vele, zenét hallgatok, az otthoni lámpákat/légkondikat/levegőtisztítókat kapcsolgatom vele, az otthoni biztonsági kamerákat figyelem, a gyerekek telefonjait/tabletjeit felügyelem, és végsősoron telefonálok is vele.

Teljesen elégedett vagyok vele. Amit a legjobbnak mondanék az az, hogy iPhone/iPad/MacBook egyikén elkezdek valamit és a másik kettőn folytathatom, befejezhetem.

2023. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 meszike91 ***** válasza:
100%
Xiaomi mi 10t. Alapvetően zenehallgatás, tiktok, internetezésre használom. Teljesen meg vagyok vele elégedve, erre a feladatra talán még sok is.
2023. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

6-os, és arra vagy büszke, hogy a HONLAPODRA posztolsz egy TELEFONRÓL, a szemed meg kifolyik közben? :D :D :D

Ennyi ésszel szabadlábon, az oroszlán meg ketrecben!

2023. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

#9

Nem, egy szóval sem mondtam, hogy büszke vagyok valamire. Az volt a kérdés, hogy ki mire használja a telefonját. Leírtam.

De nem tudom, hogy hol írtam, hogy a honlapoMra posztolok, azt írtam, hogy wordpressre tartalmat posztolok. Ez abból áll, hogy megkapom egy Messenger csoportba az üzenetet, amit kimásolok és beillesztem a wordpress appba.

2023. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
iPhone 6, maximálisan elégedett vagyok vele!
2023. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!