Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikaba hogy tudnak ilyeneke...

Amerikaba hogy tudnak ilyeneket venni?

Figyelt kérdés

Pl. o magyar, amerikaban el: https://www.youtube.com/watch?v=9Clw6lnUNns


Minden evben uj iphone-t vesz, plusz megvette az apple watch ultrat, ami magyarorszagon 400 ezer korul van...

Ott ezt csinalja mindenki?

Magyarorszagon en csak azt hallom, hogy az iPhone szar, android jobb, ott meg mindenkinek iphone van, ok miert nem mondjak, hogy szar?



2023. máj. 14. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban keresnek mint itt
2023. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Itthon is meg tudod venni, ha dolgozol.
2023. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem, itt 2 honapot kell dolgozni egy apple watch ultra-ert, ott Amerikaban meg 2 napot aki jol keres, aki meg nem annak 1 hetet. Itthon nincs is senkinek Apple watch ultra, nem is lattam senkin.
2023. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ezen kell rugózni?
2023. máj. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban keresnek
2023. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

O nem atlagos amerikai. Lattam egy regi videojat amiben elmondta hogy a filmiparban dolgozik, szoval nem keveset keres.

Az atlag amerikai hitelre veszi a telefont. Meg is lepodtek mikor mondtam a T-mobilnal hogy kifizetem egyben, pedig kb 500-600 dollar korul volt a telefon, nem az az 1000 dollaros kategoria

2023. máj. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom. Én pl itthon vettem a családba több iPhone-t, watch-ot, de semmi extra. Működnek, teszik a dolgukat.
2023. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert nem lehet felfogni hogy 500 ezer az nem sok penz?
2023. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!