Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igazuk van ezeknek az embereknek?

Igazuk van ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés

Kocsim nincs, nem is kell. Szóval mondván hogy kocsi nem kell vettem egy iPhone 14 pro-t, kipróbáltam a Samsung Galaxy S23 Ultra-t a boltba, de nem tetszett hogy le van kerekítve a kijelző. Azóta csak azt látom pár helyen, hogy milyen szar az iPhone, a samsung 10x jobb negyed annyiért. Lassan kezdem rosszul érezni magam, hogy megvettem.


Sok ember azt gondolja valamiért, hogy egy 500 ezres telefon drágább mint egy kocsi, meg fenntartani azt, ezt sem értem miért van. Ha van egy 1-2 milliós kocsim az nem érdekli az embereket semennyire, de ha van egy 500 ezres telefonom, na az érdekel mindenkit, vagyis foglalkoznak vele.



2023. máj. 15. 14:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell senkivel folgalkozni. Ha azt mondjak hogy az 50 ezres xiaomi jobb akkor olyat veszel mert nekik az jobb? Azt vedd, ami neked tetszik, ne azt ami masnak.


"Sok ember azt gondolja valamiért, hogy egy 500 ezres telefon drágább mint egy kocsi... " - ezzel egyetertek, mert az atlag nem vesz 500 ezerert telefont, hanem vesznek egy kocsit 1-1.5 millio forintert, es van egy 100-200 ezres telefonjuk, mint nekem is.


Ha nem lenne kocsim akkor en is masra koltenek tobbet.

2023. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%

Mindenkinek igaza van, aki azt mondja, hogy gyerekes a felfogásod.

Csak te ezt (gyerekként) nem érzékeled.

Tapasztaltabb emberek véleményére nem adsz.

Most pedig lehet törölni megint a beírásom, mert komolyan azt szeretnék az üzemeltetők, hogy a szakmai válaszadók tűnjenek el innen, egy gyerekes troll miatt?

Ha ezt szeretnétek, akkor csak csináld... Egyszer én is megunom és belátom, hogy nektek ez kell...

2023. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Van nagyon sok ember, akinek nincsen autója, nagyobb városokban a legtöbb ember tömegközlekedéssel közlekedik. Persze egy autóval többet érnél el, ha nem egy nagy városban laksz. Lehet neked nem fontos, hogy legyen egy autód, szerintem még mindig jobb, hogy megvetted ezt a telefont, mint hogy elszerencsejátékoztad volna vagy piára vagy cigire koltotted volna.
2023. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egyik sincs, de biztos vagyok benne, hogy (ha nem is felelnek meg minden ízlésnek vagy elvárásnak), egyik sem szar. Mindazonáltal erős a gyanúm, hogy igazából egyikre sincs szükséged, csak státuszszimbólumnak tekinted őket, és ezek a maguk kategóriájában igenis drágák, egy 10x ennyibe kerülő új kocsi meg egyáltalán nem az. De ne érezd rosszul magad, a legkönnyebb lesz*rozni valamit, ami nem olyan, mint az övék, vagy egyszerűen túl drága nekik. Ez nem azt jelenti, hogy nyugodtan villogj csak vele.
2023. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Morzsi007 ***** válasza:
71%

Gyerekes felfogás, amit sokan művelnek egy mobil telefonnal kapcsolatban is. Dedó.

Legtöbbnek cseszteti az agyát, hogy valaki drága terméket vesz, legyen az bármi, miközben Ő maga sajnálja vagy nincs rá pénze, ezért szidják. Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte. Mindig is a csúcs mobilok voltak a legjobbak, legyen android vagy ios rendszerű, ennek viszont ára van. Hogy sok ember, vagy szinte senki nem használja ki az összes erőforrást, ami ezekben van, (De ez elmondható minden más termékre is. ) az más kérdés és jön az a bizonyos, megéri-e. ? Hát persze. Ha ettől jobban érezzük magunkat és/de nem rágjuk a küszöböt hónap végén.

2023. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 18042 ***** válasza:
78%

„Lassan kezdem rosszul érezni magam, hogy megvettem.”

Ebből is csak az látszik mekkora birka vagy, nálad még egy madárijesztő is értelmesebb, ráadásul okostelefon nélkül. Kérdező, te képes vagy egyáltalán mással foglalkozni, a hülye telefonos kérdéseiden kívül? WC-re ki tudsz menni okostelefon nélkül? Vagy már sz-rni is csak okostelefonnal a kezedben tudsz?

2023. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Na látom szintet váltott a kis trollunk :D
2023. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Jobbnak tartom az iPhone-t. Ha neked nincsen vele semmi bajod, akkor használd nyugodtan és ne érdekeljen mások véleménye.
2023. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Amugy megy ez a gec-izes magyarorszagon hogy miert vesz valaki mit, mindenki megdolgozott a penzeert nem? Akkor azt vesz amit akar
2023. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 18042 ***** válasza:

„En Porsche-val jarok.”

Aztán mit akarsz te azzal a Porsche-val, az csak egy ócska bádogdarab a Siemens Taurushoz képest:

https://www.youtube.com/watch?v=kAQV2HWlzKE

8700 lóerő, max. sebesség 230 km/h.

2023. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!