Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltatók rögzítik a...

A szolgáltatók rögzítik a telefonhívásokat?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa dolog történt. Párom külföldön van, telefonáltunk, beszéltem, majd egyszercsak megszakadt. Mikor visszahívtam, az adott ország nyelvén mondott valamit, gondolom hogy nem elérhető, stb.


Utána felhívott és azt mondta, hogy nála nem szakadt meg, de a beszédemből 2-3 percet többször is lejátszott neki, folyamatos hívásban volt. Az én oldalamon a hívás 5 perc volt, nála 11, utána kinyomta és felhívott.


Egy blokkot ismételgetett neki amit én mondtam előtte, de az ő hangja nélkül.


Nagyon creepy, van erre bármi magyarázat?


2023. máj. 22. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem rögzítik normál esetben.

De vannak műszaki hibák.

2023. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván valami műszaki hiba lehet, főleg roaming hívás esetén, eu-n kívül, de azért nekem furcsa hogy felvételről ismételte amit mondtam. Mert ezek szerint létezik ilyen felvétel.
2023. máj. 22. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Némi buffer van, hogy ha fennakadás van a vonalban azt jó esetben (ha elég rövid ideig tart) ne vedd észre. A külföldi szolgáltatónál lehetett valami galiba, nem érzékelte a vonal megszakadását, így a bufferbe nem került új adat, ezért a benne lévőt játszotta le folyamatosan. De ez nem 1-2 perc hanem 1-2 másodperc inkább.
2023. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha a szolgáltatótól hívnak vagy te hívod őket, akkor van rögzített hívás minden más esetben a szolgáltatóknak nincs joguk magánszemélyek hívását rögzíteni.
2023. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, valami ilyesmiről lehet szó ezek szerint. biztos hogy hosszabb idő volt, szegénynek le sem esett először hogy mi van, azt hitte zizi vagyok, hogy újra elmondom, aztán mikor nem reagáltam neki akkor esett le, hogy mivan.
2023. máj. 22. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Van rá magyarázat.
2023. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úristen, ez nagyon félelmetes!
2023. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!