Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonon be van állítva...

Okostelefonon be van állítva egy Gmail e-postafiók. Azt szeretném egy másik Gmail címre/fiókra lecserélni úgy, hogy a jelenlegi törlődjön arról a telefonról, de a postafiók tartalma ne törlődjön. Hogyan kell ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Törölheted a készülékről, az csak a hozzáférés, a fiók attól megmarad.

De hozzá is adhatsz a meglévő mellé egy vagy több másikat is. Nekem több mint 10 van, és kiválóan működik.

2023. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1. Úgy szeretném megcsinálni, hogy a jelenlegi törlődjön a telefonról. Azt hogy kell megcsinálni?
2023. máj. 28. 11:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak olyat találtam, hogy fiók hozzáadása, de előtte törölni akarom a jelenlegit - ilyen lehetőséget még nem találtam.
2023. máj. 28. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

" fiók hozzáadása, de előtte törölni akarom a jelenlegit"

Előbb add hozzá az újat. Nem fognak összeveszni.

2023. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy Google fióknak kell rajta lenni. Gondolom vannak alkalmazások, azoknak kell a google play. Ilyesmik tudod.

Miért akarod letörölni a másikat előbb? Hozzáadod a fiókot, és utána letörlöd a másikat. Ennyi. Minek bonyolítani.

Amúgy meg a postafiók nem fog megmaradni, ha letörlöd az e-mailt.

Továbbítani tudod a jelenlegi email címedre az emaileket, de ez nem az, amit akarsz és nem lenne sok értelme.

2023. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4. Sikerült törölni. S csak most olvastam a hozzászólásodat.


Amúgy találtam egy leírást:


A fiókok eltávolításakor eltávolítja őket az eszközön futó összes alkalmazásból. A fiók eltávolítása után Ön nem lesz bejelentkezve a Google-termékekbe, például a Google Térképbe vagy a YouTube-ra.


Ez a lehetőség akkor hasznos, ha másnak adja át az eszközt, és el szeretné távolítani róla a személyes adatokat.


Androidos telefonján vagy táblagépén nyissa meg a Gmail alkalmazást.

A jobb felső sarokban koppintson a profilképére.

Koppintson a Fiókok kezelése az eszközön/0} lehetőségre.

Válassza ki a fiókját.

A képernyő alján koppintson a Fiók eltávolítása elemre.

Tipp: A fiók telefonról vagy táblagépről történő eltávolításakor a fiók nem törlődik, így számítógépen vagy más eszközökön továbbra is használhatja.


De persze nem így kellett csinálni.

2023. máj. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!