Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 11 pro-t vásárol...

Megéri iphone 11 pro-t vásárolnom használtan 170-180 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés

Elsősorban azt szeretném ettől a telefontól hogy hosszú évekig megtartsa a gyorsaságát, ne akadozzon, ne okozzon neki akadályt semmilyen játék sem.

És nem szeretnék tepsi méretű telefont magamnak, ez a méret nekem tökéletes.



2023. jún. 4. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Arra amire szeretnéd jó.

De 170-180-ért drága... Alkudj belőle!

2023. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
170.000 foritért túl drága.
2023. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég adtam el egy ilyen készüléket GSM-ben.

Az eladó fickó kerek perec megmondta, hogy 100-120.000Ft körül szokták őket felvásárolni. Én 110.000-t kaptam.

Erre rájön egy takarítás, egy új akkumulátor az esetek nagy részében + a hasznuk.


Kézből megkapod olcsóbban, de ahogy nézegettem az akksik döntő többsége rövid időn belül cserés. Plusz GSM-ben kapsz garanciát. Azt mindenki döntse el, hogy ez megéri e neki 20-30.000Ft-ot.


Egyébként a telefon 3 éves volt, úgy ment, mint új korában. Nagyon szerettem, csupán egy jó szolgáltatói ajánlat miatt cseréltem le egy 13minire, egyéb esetben biztos nem váltam volna meg tőle.

2023. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rejoy-ról vagy showme-ről rendelném a készüléket, mi a vélemenyétek ezekről az oldalakról? Megérné a pénzt?
2023. jún. 4. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

A konkrét oldalakkal kapcsolatban nincsen tapasztalatom, de mivel használt termék vásárlásáról van szó, én biztos személyesen nézném meg inkább.

A marketingjük jó, feltételezem rosszat nem adnak el, de saját példából tudom, hogy egy fénykép mennyire nem tudja visszaadni az apró esztétikai hibákat, amikkel persze számolni kell, de miért ne kaphatná az ember esetlegesen a legjobb állapotot a pénzéért?

Sajnos láttam már olyat, hogy biztosítás keretén belül a gyári Oled kijelző helyett beleraktak egy sima LCD-t, de ezt pl csak élőben látni. Egy fénykép a karcokat se adja vissza, főleg ha esetleg le is fóliázzák eladás előtt.

2023. jún. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!