Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tenyleg azok a gazdagok, akik...

Tenyleg azok a gazdagok, akik a nem hasznalnak tokot?

Figyelt kérdés

[link]

azt irjak, hogy a gazdagabbak igy mutassak, hogy ha eltorik tudnak venni masik telefont, nem kell ra tok.



2023. jún. 10. 02:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem használtam tokot.
2023. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi helyzethez ennek semmi köze, hiába van erre példa, mert bőven van az ellenkezőjére is, fogadni mernék. Engem viszont az irritál(t amikor még láttam ilyet), ha valakinek hátul kivágott tokja volt (az Apple logó miatt). Pár Twitter-bejegyzés alapján nem lehet ilyen következtetést levonni, főleg telefonnal kapcsolatban, amit szinte bárki megengedhet magának tokkal, vagy anélkül, részletre, vagy egyben kifizetve. Bill Gates pl. néha egy 50 dolláros Casio órát hord, pedig bármilyet megengedhetne magának.
2023. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én tokban tartom mėghozå összecsukhato tokban telefonom és ha hivnak csak kihajtom tokot és tudok telefonálni viszont igy nem megy tönkre ha le esik. földre sajna az előzö telefonomon nem volt ilyen tok igy tönkreis ment.

ja ésnem 3000ft csak max 5 euro volt az Aliexpressröl.

2023. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szirty ***** válasza:
100%

Nem.

Azok a gazdagok akiknek sok pénze van.

2023. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésnek van valóságalapja...


Én szegény vagyok, tokot és védőfóliát is használok, mert nem tudok évente/kétévente telefont venni. Ha eltörne, akkor vagy törötten kéne használnom, vagy maradna a butatelefon...

2023. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vagy csak egyszerűen szeretnék használni a telefont, amit vettek, és nem a 3000 forintos tokot fogdosni?

Jópár éve már a felsőkategóriás telefonok olyanok, hogy leejtheted minden védelem nélkül, akkor sem lesz semmi bajuk. Én pl fóliát nem használok évek óta, tokot még mindig igen, mert a frász bennem van. Pedig tudom jól, hogy már nem kéne.

2023. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó a tok akkor is szinte alap mert a mai telefonok pont nem bírják az eséseket hiába gorilla glass ha rosszúl esik törik a kijelző meg a hátlap is
2023. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!