Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek, Gal...

Melyik telefont vennétek, Galaxy s22 vagy s23 ?

Figyelt kérdés
Megéri a felárat az s23 vagy annyival nem nyújt többet ? (Méretük miatt csak ezek a telefonok jöhetnek szóba illetve még talán az iphone 12)

2023. jún. 18. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Galaxy s22
Galaxy s23
Iphone 12
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
S23 mindenképp. Lényegében az S22 minden hibáját kijavította. Többek között egy nagyon erős, nagy hatékonyságú processzort kapott. Nagyon jó az üzemideje. Szuper jó a kamerája és van optikai zoom. Mindenképp veri az S22-tőt és az Iphone 12-tőt. A kijelzője is nagyon szép. Volt alkalmam kipróbálni hiszen egyik barátom most vett S23-at. Pont egy Iphone 12-tőt cserélt le és azt mondta hogy jó döntés volt főleg az üzemidő miatt. Nyomkodtam kb. egy órát és tényleg nagyon jó. Nekem egy Iphone 11 van és ég és göld a különbség. Csak ajánlani tudom, igaz 400 ezer nagyon sok, persze lehet kapni szürkeimportosat olcsóbban is de én nem kockáztatnék. Csak egyszer kell megvenni és minimum 5 évig jó lesz.
2023. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Az S22 egy rakat sz.r nekem olyanon van szinte rosszabb mint az A53 nagyon sokszor lefagy, laggol, lassú mint az atom, gyorsabban is merül. Előtte A80-am volt az kenterbe veri ezt még mindig pedig nem mai darab.. Túlárazott sz.r lett ez is akárcsak az iphone de legalább az nem fagy le meg nem lassul be mint az atom.
2023. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
először is melyik oprendszert szeretnéd? ios vagy android? ha az android mellett döntesz, akkor az s23, mivel újabb mint az s22, tehát több szoftvertámogatás, újabb hardver. mindegyik megéri a maga módján. vagy iphone 12 vagy s23.
2023. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed, akkor s23, vagy egy újabb iphone
2023. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!