Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb...

Melyik telefon a legjobb ár-érték arányban 150000 forintért?

Figyelt kérdés

A főbb szempontok a sztereó hangzás, a jó akkumulátor, a normális szoftver (Így tehát a xiaomi offos), a viszonylag szép kamera. Nem szoktam videókat, és fényképeket csinálni, max egy-két profilképet, egy-két szelfit a facebookra, és egyéb közösségi oldalakra, de ez nem elsődleges, a viszonylag hosszú szoftveres támogatottság. Mindenképp személyesen szeretném átvenni a készülékemet. El tudok menni Mediamarktbe, és Euronicsbe, ezek közel vannak. Elég fontos lenne, azért is ragaszkodom a személyes átvételhez, ugyanis sajnos a saját telefonom (Huawei P30 lite) zuhant egyet, és most a kijelző nem reagál. De annak már az akkumulátora sem olyan, mint amit elvárok, így a kijelző is kuka, félek drágább lesz a javítás, mint a csere. A Huawei szerverein nem tárolok semmit, a névjegyek a googlenél vannak, a fotók szintén a googlenél vannak, a spotify meg spotify :)

Így az a tervem, hogy veszek egy új készüléket, és a huaweien meg megpróbálok valahogy kierőszakolni egy gyári visszaállítást, amíg működik a kijelző, vagy külső billentyűzettel, vagy egérrel, hogy biztos, hogy semmilyen adatom ne maradjon rajta, és ennyi. Különben is cserélni szerettem volna, csak ennek most megnőtt az igénye :)



2023. jún. 22. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

[link]


vagy


[link]


Nekem az első van és nagyon jó kis teló.

2023. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Mi a baj a xiaomi szoftverrel? Nekem 3 éve van, és semmi gond vele.
2023. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Késlelteti az értesítéseket, és tele van reklámokkal, valamint a készülékek támogatása nagyon-nagyon rossz. Testvéremnek az van, és félévente egyszer ha kap biztonsági frissítést. Továbbá ha valami baj van, akkor ahhoz, hogy kapcsolatba lépj a gyártóval, fel kell ülni a repülőre, és menni kell kínába, mert magyarországon még csak gondolatban sincs hivatalos xiaomi support. Szóval vicc az egész.
2023. jún. 22. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Az én xiaomim egy év után elkezdte beadni a kulcsot? Ket év után mar kiesett a bekapcsoló gombja és harom év után egyszerűen már nem nyitott meg semmit és kikapcsolt örökre. Testvérem xaomijának is hasonló lett a sorsa, kb 2 éves telefon de sorra baszódik el rajta minden.
2023. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem meg 4 éves a Xiaomim és az akksin kívül semmi baja. Nem a legolcsóbb kategóriát kell venni és akkor nem lesznek ilyen gondjaid.
2023. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A Xiaomi Redmi Note 11 Pro a legolcsóbbak közé tartozik?

Csak mert az az a telefon, amit annó vittek, mint a cukrot. Az emberek nem hülyék, hogy 30000 forintokat adjanak ki xiaomira, egy megbízhatatlan gyártó által készített telefonra, akkor inkább vesznek megbízható gyártótól készüléket, samsungot, vagy Huaweit, csak ott már nincs google támogatás, így az is kiesik, vagy aki IOS-t szeretne, az IPhone-t. Tetszik az OnePlus Nord2, köszi!

2023. jún. 22. 09:57
 7/9 A kérdező kommentje:
30000: 300000
2023. jún. 22. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, a Redmi note 11 Pro a középkategória alja volt, köztudott hogy a Redmi széria nem a minőségéről híres.

Ha Xiaomi akkor csak a Mi széria, vagy a sima számozottak (Xiaomi 12, 13).

2023. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Galaxy A54
2023. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!